ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ako ces iskreno ja ih 90% jebem bez kondoma i nista. Od Zagreba, Mostara, Banja Luke do Beograda, sve daju za malo vece pare. Davao sam i po 900€ za sex bez ali sve pristaju. Tako da to sto daje bez pa nemoj da te cudi. Ako koja ne da prvi put opet poslije da.
Dajte vi koji jebete kurve bez kondoma stavite ove koje se jebu bez na javno da ih izbjegavam. Moraš biti skroz sjeban u glavurdi da jebeš neku koju je jebalo taj dan 5 njih prije tebe ideš uopće tražiti da joj ga staviš bez zaštite. Vi stvarno nemate sreće dok razmišljate, a i opasni ste za okolinu kao i one koje vam daju bez kondoma.
 
Dajte vi koji jebete kurve bez kondoma stavite ove koje se jebu bez na javno da ih izbjegavam. Moraš biti skroz sjeban u glavurdi da jebeš neku koju je jebalo taj dan 5 njih prije tebe ideš uopće tražiti da joj ga staviš bez zaštite. Vi stvarno nemate sreće dok razmišljate, a i opasni ste za okolinu kao i one koje vam daju bez kondoma.
Dajte vi neodlučni javite koje godine ćete ići jebat pa vam se onda i javi koje se jebu bez kondoma.
Zanima me ako ti i misliš ići jebat,zbog ćega je nebi jebal sa kondomom i miran si.Zbog ćega tebi treba tu javne objave??
 
Dajte vi neodlučni javite koje godine ćete ići jebat pa vam se onda i javi koje se jebu bez kondoma.
Zanima me ako ti i misliš ići jebat,zbog ćega je nebi jebal sa kondomom i miran si.Zbog ćega tebi treba tu javne objave??
Nadam se da si svjestan da kondom ne zaustavlja sve spolno prenosive bolesti...
Pa bi bilo lijepo znati koje rade bez kondoma pa da takve izbjegavam.

Covjek se zapita koliko su neki ovdje informirani odnosno neinformirani oko spolno prenosivih bolesti...
 
Dajte vi koji jebete kurve bez kondoma stavite ove koje se jebu bez na javno da ih izbjegavam. Moraš biti skroz sjeban u glavurdi da jebeš neku koju je jebalo taj dan 5 njih prije tebe ideš uopće tražiti da joj ga staviš bez zaštite. Vi stvarno nemate sreće dok razmišljate, a i opasni ste za okolinu kao i one koje vam daju bez kondoma.
Pa ne znam sta da ti kazem, mozda bolje da napisem koje su me odbile...jer 90% daje bez kondoma bez ikakvih problema barem meni.
Do sad u Zagrebu nijedna nije rekla ne.
 
Dajte vi koji jebete kurve bez kondoma stavite ove koje se jebu bez na javno da ih izbjegavam. Moraš biti skroz sjeban u glavurdi da jebeš neku koju je jebalo taj dan 5 njih prije tebe ideš uopće tražiti da joj ga staviš bez zaštite. Vi stvarno nemate sreće dok razmišljate, a i opasni ste za okolinu kao i one koje vam daju bez kondoma.
StarFuckeri!!!jebu oni kurac bez,seru bezveze✓
 
Bok ljudi…
Zanima me ima li netko iskustvo sa crvenokosom djevojkom,dosta istetoviranom,negdje na bundeku mislim da je rekla.30-35 god.
U mail se zove Ivana sad neznam dali je imala kad kakav oglas i pod kojim imenom
 
Iskreno ja ne znam kako neko moze jebati kurve i to bez kondoma. Dovoljno je i preko blowjoba da te zarazi, a da ne spominjem da ima onih mentola koji jebu transice i shemalove. Pa ti vidi. Jedan dobar dio bolesti je bez simptoma s duzim periodom inkubacije. Ja da sam na tvom mjestu ja bih se odmah testirao na sve. Nedo bog da HIV/sifilis dobis onda je kasno. U suprotnom, siris bolesti i ugrozavas sebe i druge a da ni sam nisi svjestan toga.
Pa ne znam sta da ti kazem, mozda bolje da napisem koje su me odbile...jer 90% daje bez kondoma bez ikakvih problema barem meni.
Do sad u Zagrebu nijedna nije rekla ne.
90% njih ti vjerojatno reklo da imaš anakondu među nogama pa si umislio da je tako. Em imaš puno para, em si neodoljiv barem za ove koje se deru za lovu. Ne stojiti ti baš priča, al ajde, ako te veseli pisati gluposti po forumu, tko sam ja da ti sudim. Samo, smanji malo ako želiš da te ljudi shvate ozbiljno.
 
90% njih ti vjerojatno reklo da imaš anakondu među nogama pa si umislio da je tako. Em imaš puno para, em si neodoljiv barem za ove koje se deru za lovu. Ne stojiti ti baš priča, al ajde, ako te veseli pisati gluposti po forumu, tko sam ja da ti sudim. Samo, smanji malo ako želiš da te ljudi shvate ozbiljno.
Hahah pa stvarno smijesno...ostani ti u svojim uvjerenjima ja nisam taj koji vjeruje kurvama nego ti. Kurva je kurva i svaka se trpa isljucivo za pare a te price o higjeni i tome slicno su zesce gluposti. Evo slobodno mi se javi u privatnu prepisku i ostavi svoj broj pa cu ti poslati i privatne prepiske s kurvama s kojima sam dogovarao bez. Sto se mog izgleda tice apsolutno sam prosjecan i nista vise od toga. Ko nema para nek se ni ne bavi ovim i to je to.
Ovo je potpuno skretanje s teme ali nisam ga ja zapoceo najnormalnije sam ostavio recenziju.
 
Kolege hoćemo li mi išta profitirati od rata u Ukrajini? Kažu stotine tisuća Ukrajniki dolaze, a nama bi desetak bilo dovoljno da poprave scenu. Osim par Ukrajniki u salonu prvog kata zgrade na Horvačanskoj nema ih baš puno kod nas.
Stoko jedna neljudska
nadam se da ce svi koje volis krepati u bolovima ispred tebe dok ne ostanes sam u agoniji koje god bolesti te uhvati moleci boga u kojeg god vjerujes da ti daruje smrt koja nikad nece doci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh