ZAGREB - Iskustva & recenzije


Cura slavonka 27-28 godina, prostor remiza neboder, sa škembicom. Seksi oblekica, u licu cura iz susjedstva samo s dosta šminke tako da čak i ima neki seksi look. Pristupacna je, ali usluga def nije na razini. Oral bez, iako to nije pusenje nego neko pljuckanje glavica kraće od minute. Kaže da želi "kurac u sebi". Karao sam je doggy, neda se vući za kosu, stenje. 400 pola sata. Sve u svemu, nije nešto što bih ponavljao, uglavnom zbog očajnog orala.
 

Cura slavonka 27-28 godina, prostor remiza neboder, sa škembicom. Seksi oblekica, u licu cura iz susjedstva samo s dosta šminke tako da čak i ima neki seksi look. Pristupacna je, ali usluga def nije na razini. Oral bez, iako to nije pusenje nego neko pljuckanje glavica kraće od minute. Kaže da želi "kurac u sebi". Karao sam je doggy, neda se vući za kosu, stenje. 400 pola sata. Sve u svemu, nije nešto što bih ponavljao, uglavnom zbog očajnog orala.
Uzas
 

Cura slavonka 27-28 godina, prostor remiza neboder, sa škembicom. Seksi oblekica, u licu cura iz susjedstva samo s dosta šminke tako da čak i ima neki seksi look. Pristupacna je, ali usluga def nije na razini. Oral bez, iako to nije pusenje nego neko pljuckanje glavica kraće od minute. Kaže da želi "kurac u sebi". Karao sam je doggy, neda se vući za kosu, stenje. 400 pola sata. Sve u svemu, nije nešto što bih ponavljao, uglavnom zbog očajnog orala.
Najgori je ovaj neboder sa škembicom. Mrzim kad neboder ima škembu.
 
Kad netko prica gluposti,jesam napisao da ne guta neki dan i citajte malo vise recenzije,uglavnom svasta se pise neznam zasto al eto najbolje otici i provjeriti
 

Cura slavonka 27-28 godina, prostor remiza neboder, sa škembicom. Seksi oblekica, u licu cura iz susjedstva samo s dosta šminke tako da čak i ima neki seksi look. Pristupacna je, ali usluga def nije na razini. Oral bez, iako to nije pusenje nego neko pljuckanje glavica kraće od minute. Kaže da želi "kurac u sebi". Karao sam je doggy, neda se vući za kosu, stenje. 400 pola sata. Sve u svemu, nije nešto što bih ponavljao, uglavnom zbog očajnog orala.
Najgori oral POa.
 
Ako ces iskreno ja ih 90% jebem bez kondoma i nista. Od Zagreba, Mostara, Banja Luke do Beograda, sve daju za malo vece pare. Davao sam i po 900€ za sex bez ali sve pristaju. Tako da to sto daje bez pa nemoj da te cudi. Ako koja ne da prvi put opet poslije da.
Iskreno ja ne znam kako neko moze jebati kurve i to bez kondoma. Dovoljno je i preko blowjoba da te zarazi, a da ne spominjem da ima onih mentola koji jebu transice i shemalove. Pa ti vidi. Jedan dobar dio bolesti je bez simptoma s duzim periodom inkubacije. Ja da sam na tvom mjestu ja bih se odmah testirao na sve. Nedo bog da HIV/sifilis dobis onda je kasno. U suprotnom, siris bolesti i ugrozavas sebe i druge a da ni sam nisi svjestan toga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh