ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio sam desetak puta kod Deville (Luciferke), što kod Arene, zatim u zloglasnoj Galeriji pored Antunovića, a zadnji puta u nekom stanu u Novom Zagrebu.
Inače poslije 16h, al jednom i oko 14h, pa me pitala od kud tako rano?
Uvijek popričamo, popuši mi, pa cowgirl, obrnuti cowgirl, misionarka i završetak doggy... I ljubimo se. Ja zadovoljan svaki put. I na odlasku me često poljubi za rastanak.
Puši bez, a sex sa kondomom. Kako me već zna, nudi mi i bez kondoma, al nisam siguran je li to pametno... Samo jednom sam pristao, al rekla da nek pazim da ne svršim u nju.

Uglavnom, odlazim do nje jer mi je najlakši dogovor, pozvonim joj, na što pošalje porukom što radi i cijenu... I dogovor je preko sms-a. Nema jedne lokacije, pa preusmjeravaje na drugu... Odmah kaže gdje je i gotovo.

Tetovaža ima puno, ali mi ne smetaju.
Od prošle godine kad sam prvi put bio kod nje, smršavjela je i sad ima super čvrstu a opet dobru guzu za uhvatiti... Jedino su joj sise male...

Koliko sam primijetio, ima dosta mušterija... U Novoj galeriji sam jednom čekao da lik prije mene ode... Al uglavnom dočeka obučena.,pripremi se za dolazak...
Što se tiče higijene, kad sam se jednom tuširao kod nje, nakon što smo završili, dok sam se oblačio došla za mnom u kupaonu, čučnula u kadu i išla si oprati "macu"... Da joj smeta lubrikant.

Evo, nadam se da je Ok za prvu recenziju.
Nudi se ona vec prvi dolazak bez kondoma,a ne deseti 🤣
Nema je na oglasima,mozda se razboljela
 
ZA IZBJEGAVATI !
Godinama u ponudi, prostor zitnjak, 300 kn pola sata, 55 godina(koja godina vise manje) dlakava pickurina, neugodan miris, objesena stomcina, doceka te u kucmim papucama, pusenje koje nema veze s vezom(i to s gumom) seks misionarska i tjt. Stan vraski zaudara po duhanu. Sve u svemu ne vrijedi 100 kuna. Oglas joj je cesto na vrhu, nekad je slika drugacija, a tekst je uvijek isti:izazovna plavusa ceka gospodu i vozace na dugim rutama, tako nesto.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220207-115242_Chrome.jpg
    Screenshot_20220207-115242_Chrome.jpg
    247,9 KB · Pregleda: 186
  • Screenshot_20220207-115247_Chrome.jpg
    Screenshot_20220207-115247_Chrome.jpg
    198,1 KB · Pregleda: 186
Pozdrav,

Dakle jučer ja kontam nešto idem u grad obavit neke pizdarije, pa ću nekaj pojest, al između bi mogo i utrpat štogodarce.

I sad oko 11 sati ja taman završio neke pizdarije i krenem zvat ove iz imenika koje su mi trn u oku i čuvam brojeve dok sve ne probam, naravno kurac, tko još normalan radi u 11, nitko ni da se javi.

Ništa, ajmo na ege. I sad ovu malu sam pikiro još prošli put, ali mi između uletilo drugo i onda se nisam javljao dalje.


Šaljem poruku, dogovorimo se za 20min. Došao ja u galeriju (to mi je super, ne trebaš tražiti jebeni parking) i ima jedno 2min od galerije pehaka.

Stigo ispred, javim se tu sam, kaže daj selfi, šaljem ja selfi, kaže 5min.
Čekam ja čekam, prošlo jedno 15min, od nje ništa, ja šaljem dobro kaj je s glavom kaj radiš jbt, kaže suši kosu, pa reko daj ti mene pusti unutra, pa radi kaj god hoćeš ja te pričekam, a ne tamo na hladnoći ko idiot. Kaže meni fulja ajde kao unutra i na 3 kat liftom. Ja gore, šaljem tu sam, kaj sad, veli ona "ill text you", ja si mislim majku ti jebem u pičku tu nek neko naleti mislit će da sam došao orobit nekog.
Čekam ja jedno 6-7 minuta kurvetina ni da odgovori -.- i ja joj napišem da odo ća i drugi put ćemo..

a u međuvremenu dok sam ja bio u putu prema ovoj gore, odgovori mi na poruku ova:


ja reko šteta izgledaš mi dobro ali već sam se dogovorio.
I sad kak me ova ispalila, cimam ja ovu za adresu, riba pošalje, ja tamo, odmah parking našo kraj zgrade, kaj je čudo neviđeno, odmah sam znao bit će bizi za prste polizat. (lokacija je, jebem ga ako znam točno, ali tamo negdje kod željezničkog pa prema savskoj cesti, jebiga ne znam kak se ulica zove).
Došao lijepo, reko tu sam, kaže kat, stigo, otvara, sve regulare kaj bi se reklo.

Pička stvarno izgleda ko sa slika, znači baš dobro izgleda. Naravno opet je problem bio jezik mrtvi, ali sva sreća ova je fkt ruskinja. Tu mi nešto čakulamo, al malo u kurcu, ja je pitam koliko ima godina, ona kurca ne razumije pa na google translate 24, ja reko ma dobra si, daj di je kupatilo.

Tušnem se ja tu malo, odem u sobu (sama je u gajbi, ima boravak lepi, kuhinjica, i sobica za trpanje, a tamo s druge strane kupatilo).

Pušenje bez kondoma, što je dobar plus, međutim ne može ga baš duboko, što je pola minusa.
Sise dobre, između 3 i 4, ali nisu veštačke već ono prirodne, malo vise što je normala, ali nikako previše. Šupak, jbg mogla bi ga trenirati malo, ali šta je tu je. Pička uska, prava ruska. Razmjenili par poza nakon pušenja i to ti je to brate moj.
Otuširam se i reko idem ja ća. Jer kad sam dolazio, reko sam ajde uzet ću pola sata 150, pa ako bude dobro dodat ćemo još 50 za drugih pola sata. I dobra je ona, sve full, ali ja malo lupim sisu, kao no no, no sadomazo, reko ljubavi nije to sado mazo ali ajde. Malo štipnem bradavicu, odmah je boli. Malo za vrat jače i koji šamar, ali laganini ništa spec, kao da nije u tom fazonu. I onda mi nije bilo napeto za još jednu rundu.

Sve u svemu tko hoće probat mladu ruskinju, dapače preporuka.

Nakon kaj sam se ispraznio, odem na ručak. I tako sjedimo mi, jedemo, pijemo i skontam ja mogao bi na onu kaj je netko pisao već tu da je fejk oglas jer ima one američke ručke na vratima (okrugle).
Reko odo se malo izrelaksirat i nek ispuši ako budem u tom fazonu, a ako ne, ko ga jebe.

(Kod nje sam konto jer smo se kao čuli isto jutros, nakon kaj mi se ova prva kaj me ispalila javila.)
I ja šaljem poruku, kaj rekla si branimir centar, ajde reko tamo sam za 10min, javi di dalje ovo ono.
I taman ja vozim slavonskom prema tamo, kad ona kao može može, ali čisto da mi pošalje "uvjete", i naravno tamo kao pola unaprijed preko nekog kurčevog bona kaj već, ma reko ljubi te brat, preskočit ću te ovaj put.
Baš šteta, jer baš sam se bio nameračio.
 
Ajmo jedna recenzija


Brz i laki dogovor. Ispalo me 500kn pola sata, ponudila je i anal u toj cijeni, fino uska guza.
Lijepe sise, sudjeluje, guza bas taman mekana.
Oral je tak tak ali fino lize jaja i šupak.
Nije bilo pozurivanja.
Prvi puta čujem da Tina liže šupak.
prima spermu u usta , pomekad i guta, može anal, ali ovo nisam znao.
Ona nudi ili ti tražiš
Pitam jer je jedan nedavno napisao da Erotik djevojka ! liže šupak, pa kad sam to tražio bilo je neugodno slušati njeno predavanje ........

 
Prvi puta čujem da Tina liže šupak.
prima spermu u usta , pomekad i guta, može anal, ali ovo nisam znao.
Ona nudi ili ti tražiš
Pitam jer je jedan nedavno napisao da Erotik djevojka ! liže šupak, pa kad sam to tražio bilo je neugodno slušati njeno predavanje ........

Sto se tice erotik djevojke i ja sam vidio taj komentar da lize supak , pa neciji komentar da je bio i da nije to istina. Ja iz osobnog iskustva mogu rec da lize. Bio prije tjedan dana sve oblize.
 
ZA IZBJEGAVATI !
Godinama u ponudi, prostor zitnjak, 300 kn pola sata, 55 godina(koja godina vise manje) dlakava pickurina, neugodan miris, objesena stomcina, doceka te u kucmim papucama, pusenje koje nema veze s vezom(i to s gumom) seks misionarska i tjt. Stan vraski zaudara po duhanu. Sve u svemu ne vrijedi 100 kuna. Oglas joj je cesto na vrhu, nekad je slika drugacija, a tekst je uvijek isti:izazovna plavusa ceka gospodu i vozace na dugim rutama, tako nesto.
Jel znaš isključit bold i stavit link? 🤣
I jel mi moš objasnit zašto si osto kod nje i došo do smrdljive i dlakave pičke? Ti si od onih "joj kak je ružna al kad sam već došo jebiga a poslje ću plakat na forumu". :D
 
Sto se tice erotik djevojke i ja sam vidio taj komentar da lize supak , pa neciji komentar da je bio i da nije to istina. Ja iz osobnog iskustva mogu rec da lize. Bio prije tjedan dana sve oblize.

Sto se tice erotik djevojke i ja sam vidio taj komentar da lize supak , pa neciji komentar da je bio i da nije to istina. Ja iz osobnog iskustva mogu rec da lize. Bio prije tjedan dana sve oblize.
Jbga, blago tebi, tvoj šupak joj se sviđao....
kad sam pitao člana koji je tu u recenziji napisao da Erotik.... liže šupak, da li je to istina? , rekao je da on to nije napisao ! ! ! ? ? ? . Zato sam otišao do nje jer mi je blizu.....pošteno je sisala, lijepo se jebala i napunio sam joj usta na kraju..........ti si sretnik.....
 
Jbga, blago tebi, tvoj šupak joj se sviđao....
kad sam pitao člana koji je tu u recenziji napisao da Erotik.... liže šupak, da li je to istina? , rekao je da on to nije napisao ! ! ! ? ? ? . Zato sam otišao do nje jer mi je blizu.....pošteno je sisala, lijepo se jebala i napunio sam joj usta na kraju..........ti si sretnik.....
Ma liže ta i nožni palac ako zatrazis. Takvo je moje iskustvo s njom
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/vatrena-ela-oglas-4641002

U faci sliči Severini, visoka cca 185, nekakve 40te godine. 400/800, OWO koji je dobar, OK se ševi, vidi se da je dugo u poslu. Ima dobro dupe i sise. Ženska je luda ko šlapa, ali draga. Rekla je da je dobro pjeva i počela pjevat neku pjesmu od Severine gdje je kreštala. I to mi je možda bio najbolji dio susreta kaj je je najgore od svega. Ko da me netko stavio na skrivenu kameru, skoro sam počeo urlat kad sam ju čuo. Možda za otić jednom, ali ne za ponovit. Možda jednostvano nije moj tip, a i niti se ističe od ostalih s nečim. Luciferka mi je bolja za klasu u svim segmentima.
Ela s laništa, visoka je dosta da ali solidna milfača, izuzetno dobar oral bez kondoma, dok puši zna noge križati iza što je dosta sexy, ima dobro grlo jer je moga od 17cm i podosta debeloga uspjela cijeloga strpati u usta...dosta je opičena i sve u svemu dobra prilika za 300kn, ostao sam oko pola sata...s tim da sam joj svršio u usta.
 
Ela s laništa, visoka je dosta da ali solidna milfača, izuzetno dobar oral bez kondoma, dok puši zna noge križati iza što je dosta sexy, ima dobro grlo jer je moga od 17cm i podosta debeloga uspjela cijeloga strpati u usta...dosta je opičena i sve u svemu dobra prilika za 300kn, ostao sam oko pola sata...s tim da sam joj svršio u usta.
Jesi li platio 300 kuna pola sata?
 
Prvi puta čujem da Tina liže šupak.
prima spermu u usta , pomekad i guta, može anal, ali ovo nisam znao.
Ona nudi ili ti tražiš
Pitam jer je jedan nedavno napisao da Erotik djevojka ! liže šupak, pa kad sam to tražio bilo je neugodno slušati njeno predavanje ........

Nisam to trazio. Nije da je sad odmah navalila ali je s vremenom dosla do toga i zadrzala se na tome nekih 5 min.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh