ZAGREB - Iskustva & recenzije


Sitna cura, godine teško mogu procjeniti ali izgleda mlađahno. Lice simpatično, tijelo vitko, grudi male i jos tipa "ispuhana šljiva".
Pusenje bez cak i jako dobro, akcija ono izmjena par poza, pomalo mehanički, ali ne skroz.
Upitna higijena, poslje se samo obukla i krenula dalje.
Dolazak u tvoj prostor, kakti 800 za sat ali jedan pucanj.
 
Pozdrav svima
Eto Istrijana u zg. Pomognite prijatelju, mlada sitna mršavica da dobro masira.. dobar bj... I još ako časti.. Vrhh..
Može kontakt u inb.
 
Pozdrav
Jel netko bio. Neznam kako prebaciti ovdje oglas pa idem ovim putem. Marina 40/168/56/2.strastvena i maštovita. Lijepi nogu traži gospodina za diskretna druženja u njenom prostoru. Broj 0989222952
Ako je netko bio.
 
Pozdrav
Jel netko bio. Neznam kako prebaciti ovdje oglas pa idem ovim putem. Marina 40/168/56/2.strastvena i maštovita. Lijepi nogu traži gospodina za diskretna druženja u njenom prostoru. Broj 0989222952
Ako je netko bio.
Dođeš do oglasa ne otvoriš ga, držiš na njemu i stisneš kopiraj adresu veze, onda klikneš ovdje i kopiraš.
 
Evo kratke recenzije za Brinetu 37
Bio prije par dana sa njom, dogovor lagan al kad se javi na telefon, jer sam je zvao 50 puta dok se nije javila.
Izgled ok malo starija od 37, ali tu oko 42-45 god.
Ko voli obline odlicno. Stan je bas mali. Sto se orala tice i vise nego dobar, akcija jos bolja. Ona sve radi bez kondoma. Bio sat i svrsio 2 puta i pita me da produzimo kao super si eto kao za 100 kn dobijes jos sat, premisljao se ali ajde nije mi se zurilo. Jos sat, ona je skakala po meni jedno 35min i na kraju joj svrsio u usta. Htjela se i ljubit ali nisam nesto bio zagrijan za to. 20 min pricali i to je to. I kao evo ti privatni kontakt pa mozemo na pice, uzeo sam, ali sam joj rekao da sam u Zg samo poslom.
 
  • Like
reagiranja: one
Evo kratke recenzije za Brinetu 37
Bio prije par dana sa njom, dogovor lagan al kad se javi na telefon, jer sam je zvao 50 puta dok se nije javila.
Izgled ok malo starija od 37, ali tu oko 42-45 god.
Ko voli obline odlicno. Stan je bas mali. Sto se orala tice i vise nego dobar, akcija jos bolja. Ona sve radi bez kondoma. Bio sat i svrsio 2 puta i pita me da produzimo kao super si eto kao za 100 kn dobijes jos sat, premisljao se ali ajde nije mi se zurilo. Jos sat, ona je skakala po meni jedno 35min i na kraju joj svrsio u usta. Htjela se i ljubit ali nisam nesto bio zagrijan za to. 20 min pricali i to je to. I kao evo ti privatni kontakt pa mozemo na pice, uzeo sam, ali sam joj rekao da sam u Zg samo poslom.
Sad pricekaj pa odi na testiranje, jer nedavno je neki lik pisao da je bio kod nje i da se zarazio, a ona mu je samo pusila bez kondoma, a ti si ju i jebao bez?
 
Da, cekaj sta je sa tim likom? Cime se zarazio, i kako moze znat da je od nje?
Toplice1970 je napisao(la):


Oprez, bio prije par tjedana kod navedene. Nemam nista protiv nje, korektno sve odradjuje i trudi se ali oralac je bio bez i sada vec tjedan dana muku mucim. Svrbi me ne samo alat nego i sire.Nisam odlazio drugima
 
Evo kratke recenzije za Brinetu 37
Bio prije par dana sa njom, dogovor lagan al kad se javi na telefon, jer sam je zvao 50 puta dok se nije javila.
Izgled ok malo starija od 37, ali tu oko 42-45 god.
Ko voli obline odlicno. Stan je bas mali. Sto se orala tice i vise nego dobar, akcija jos bolja. Ona sve radi bez kondoma. Bio sat i svrsio 2 puta i pita me da produzimo kao super si eto kao za 100 kn dobijes jos sat, premisljao se ali ajde nije mi se zurilo. Jos sat, ona je skakala po meni jedno 35min i na kraju joj svrsio u usta. Htjela se i ljubit ali nisam nesto bio zagrijan za to. 20 min pricali i to je to. I kao evo ti privatni kontakt pa mozemo na pice, uzeo sam, ali sam joj rekao da sam u Zg samo poslom.
A cijena
Jel to za Marinu govoris
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh