ZAGREB - Iskustva & recenzije

Frende, ja zovem ujutro, dobim ju. Veli zovi kasnije kada sam na lokaciji. Niti ne veli koliko treba do lokacijie ili u koje vrijeme.

Ja nazovem "kasnije", ona zadihana veli "zovi kasnije".

Ja zovem "kasnije" ne javlja se.

Koji joj je jebeni vrag?!?
 
Frende, ja zovem ujutro, dobim ju. Veli zovi kasnije kada sam na lokaciji. Niti ne veli koliko treba do lokacijie ili u koje vrijeme.

Ja nazovem "kasnije", ona zadihana veli "zovi kasnije".

Ja zovem "kasnije" ne javlja se.

Koji joj je jebeni vrag?!?
Mislim da ne radi tako rano. Zato ti i kaže da zoves kad je na lokaciji. Mislim da radi iza 14h.do 18./19h.sve zavisi od posla. Budi uporan dobit ćeš je
 
Mislim da ne radi tako rano. Zato ti i kaže da zoves kad je na lokaciji. Mislim da radi iza 14h.do 18./19h.sve zavisi od posla. Budi uporan dobit ćeš je
Iz foruma sam doznao da radi od otprilike 10 sati, i rekla mi je jednom do 18 sati.

Glupaća me naručila da dođem, ja upravo da krenem pita, jeli mogu ranije doći. Naravno da nemogu i veli ona ajde ništa drugi put.

Nema tri čiste...
 

Nego. Nazivciran od sustava verificiranja EGE-a odem vidjeti tijinu nasljednicu kao high class studentice. Nije ona na slikama, ima neke sitne tetovaze na nogama al bar nema ogromnog Pabla Escobara na bedru.

Ostao sam jer se radi o mlađoj djevojci. Bosanski naglasak. Tako nekako i ima godina kako kaze. Slatka ali preplašena.

Dosta preplašen i BJ bez, ne želi svršavanje u usta. BJ najslabija karika definitivno 3/10. Izgled sladak, fit tijelo, dosta asimetrične sise, lijeva veća gledano od strane klijenta. Zbog dosta spljoštene guzice ipak 6/10

Ljubi se i definitivno ne požuruje, neiskusna i neiskvarena. Akcija znači oko 6/10. Samo sluša što joj se kaže.

Sve u svemu ne bih ponovio ali alo kog zanima radi kasno i vikendom i do 4 ujutro, što je raritet.
 
Pa kod vecine vec 1. put, pantera, brineta 37 i leona su mi same ponudile...jedino kod viki sam duze cekao i ono skapirao sam da joj treba vremena da se opusti...poslije je to bio standard s njom i kad bi stavljao kondom ona je uvijek govorila pa necemo valjda ti i ja s kondomom.
Ova haj zelis se malo isto nije dala prvi put
Ona zgoljava plava viki?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh