ZAGREB - Iskustva & recenzije

Oko opčenitih stvari ne trebamo pričati. Takve se stvari nikada ne pitaju preko telefona, to znam!

Ja kada sam kod nje niti jedna mi nije ponudila. Niti tokom odnosa. A ako si čitao moje recenzije znaš da se "pobrinem" malo oko nje da se opusti i uživa.

Ali još uvijek nisi odgovorio koliko je nadoplata kod nježne/mazne ili drugih. Za panteru si sada rekao, to vidim.
Evo, za brinetu 37 nisam nista nadoplacivao samo je bila kao nadoplata za jos vremena, kod Viki je bilo neko natezanje kao nije do novaca nece ali na kraju sam joj dao 200€ i poslije je uvijek tako bilo s tim sto sam je cesto castio.
Leona je bila dodatnih 100€ i jos je bilo neke nadoplate za anal al se ne mogu sjetit.
Atraktivna crnka ili vatrena nezz tocno je trazila 300kn. Erotik mi je sama insistirala pa nije bilo nikakvih nadoplata. A njezna i mazna je bila 100€ nadoplata.
 
Evo, za brinetu 37 nisam nista nadoplacivao samo je bila kao nadoplata za jos vremena, kod Viki je bilo neko natezanje kao nije do novaca nece ali na kraju sam joj dao 200€ i poslije je uvijek tako bilo s tim sto sam je cesto castio.
Leona je bila dodatnih 100€ i jos je bilo neke nadoplate za anal al se ne mogu sjetit.
Atraktivna crnka ili vatrena nezz tocno je trazila 300kn. Erotik mi je sama insistirala pa nije bilo nikakvih nadoplata. A njezna i mazna je bila 100€ nadoplata.
Znaći su se poduplale cjene? Ookeeeej... :unsure: Njeźna/mazna već samo po satu traži 1000kn...

Kod Viki je sat vremena bio 800kn i plus 1500kn? :oops: Masno!

Sad sumnjam, da svakome sjedi lova "loker", pa ajde razmislite, koliko puta i kome daju bez? Steđijama sigurno ne.

Ali tko voli nek izvoli. Meni je to, neću reći preskupo, ali nekako previše. Nisam spreman toliko platiti, makar mi nebi bilo problem.

A CP nadoplaćuje 200kn pa si mogu misliti da ju svaki napumpa.
 
Znaći su se poduplale cjene? Ookeeeej... :unsure: Njeźna/mazna već samo po satu traži 1000kn...

Kod Viki je sat vremena bio 800kn i plus 1500kn? :oops: Masno!

Sad sumnjam, da svakome sjedi lova "loker", pa ajde razmislite, koliko puta i kome daju bez? Steđijama sigurno ne.

Ali tko voli nek izvoli. Meni je to, neću reći preskupo, ali nekako previše. Nisam spreman toliko platiti, makar mi nebi bilo problem.

A CP nadoplaćuje 200kn pa si mogu misliti da ju svaki napumpa.
Naravno da je preskupo. Gdje je tu value for money?
 
Od kud ti znas da ne bi radila?
Jel ti pokazala papir na kojem pise da se testirala na SPB i da je negativna?
Glavno da doticne u PO napisu da su cijepljenje protiv jebene korone, a ni jedna se ne testira na SPB, kao da nekog boli kurac za glupu koronu bogtejebo i koronu da te ne bi slucajno zarazila koronom, a spolne bolesti?! Ma to nije bitno ...
Mala statistika, u 2021 u Zagrebu potvrđeno je 112 oboljelih od sifilisa ( inkubacija može trajati i do 6 godina), o klamidiji i HPV u da ne pripovedamo. Uvijek je za razmisliti kako jebat u gostima i kaj buš doma donesem!
 
Mala statistika, u 2021 u Zagrebu potvrđeno je 112 oboljelih od sifilisa ( inkubacija može trajati i do 6 godina), o klamidiji i HPV u da ne pripovedamo. Uvijek je za razmisliti kako jebat u gostima i kaj buš doma donesem!
Sifilis se lako lijeci. Gore je ovo hiv,hbv i hcv
 
Može se on kurvat s kondomon i onda ga udrit auto kad ide doma.
Jel ti to mene zajebavaš?
Gle stari, uzimas li ti oral bez....i to je rizik, a do sad u Zagrebu nisam naisao na neku da me je odbila bez kondoma za vecu lovu....uglavnom PO i uzimao sam 2 domace sa Ege i bilo je isto bez
Garantujem ti, da 90% njih pristaje na odnos bez kondoma samo za vecu lovu. U Zagrebu nisam naisao jos da me je neka odbila sto se tog tice, naravno budem pristojan i ne pitam to nametljivo.
Isto je sa situacijom u Banja Luci i tamo je sve bilo bez kondoma. E sad u Bg sam dva puta dobio stop. Mostar isto sve bez kondoma, nisam dole nista nasao vec 2 godine
Ne znam ja kome ti "garantuješ" ali ako si toliko pun para da nježnoj i maznoj ili leoni dakeš po 100€ dodatno za seks bez to onda znači da imaš brdo para, što nemaš jer da imaš ne bi jebao njih 2 nego puno bolje komade. Ti si ili rasadnik spb ili si obični lažov. Možda 20% cura pristane za veliku doplatu a ne 90%. Pozivam sve wannabe jebače bez kondoma da samo "nenametljivo" pitaju za sex bez kondoma svaki put. Ne morate to platit samo pitajte. Garantiram (al ne garantujem) postotak veći od 20% pristaša na to.
 
Jel ti to mene zajebavaš?

Ne znam ja kome ti "garantuješ" ali ako si toliko pun para da nježnoj i maznoj ili leoni dakeš po 100€ dodatno za seks bez to onda znači da imaš brdo para, što nemaš jer da imaš ne bi jebao njih 2 nego puno bolje komade. Ti si ili rasadnik spb ili si obični lažov. Možda 20% cura pristane za veliku doplatu a ne 90%. Pozivam sve wannabe jebače bez kondoma da samo "nenametljivo" pitaju za sex bez kondoma svaki put. Ne morate to platit samo pitajte. Garantiram (al ne garantujem) postotak veći od 20% pristaša na to.
Jbg, lova nije problem i mislim da svakom kom jest ne treba se bavit ovim. Mladi decki isto tako koji nisu imali iskustva sa drugim curama. Ja ne lazem apsolutno nista, mozemo se i opkladit, ajmo izvrsit anketu koliko njih daje bez kondoma. Ako si bar nekog prosjecnog izgleda vecini nije ònda problem. Pisao sam da u Zg nisam jos naisao da me je i jedna odbila a neke su i same inicirale to. Al je Zagreb 0 sto se ponude i kvalitete tice. Ege me ne zanima ako nisu domace, latine me ne privlace.
 
Bespredmetno je raspravljati o sexu bez zastite jer samim time sto koristite ove usluge (bez obzira sa ili bez zastite) izlazete se riziku i toga bi trebali svi biti svjesni. Sta vam znaci to sto vam je covjek rekao da se sexa bez kondoma sa određenim curama ,sta je s onima za koje ni niste culi da to rade ili sa ekipom koja cita i suti ,a također konzumira bez zastite. Ne odobravam ali treba biti svjestan rizika i paziti se. Vecini tih cura novac je jedina motivacija i malo koja nece pokleknuti na malo vise novca. Vecina cura konzumira i 10-ak klijenata dnevno ,neke i vise. Primjer ,sjecate se Adriane sa Vrbana kod Pointa ,imala ih je 15-ak dnevno ,sama ona mi je to rekla. Koliki su joj svrsili među sise ili u usta ,mislite da se tusirala iza svakoga. pa samo bi se obrisala ,a mnogi od vas su bili kod nje i jebali je među sise ili vam je pljugala. Rizik je uvijek prisutan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh