ZAGREB - Iskustva & recenzije


evo i ja da ostavim par rijeci......bio prije dva dana kod doticne
izgled top lijepa uredna zgodna drzi do sebe......mmmmmmm sise i tijelo za 5
usluga odlicna full 400kn
siget kod autokluba
 

evo i ja da ostavim par rijeci......bio prije dva dana kod doticne
izgled top lijepa uredna zgodna drzi do sebe......mmmmmmm sise i tijelo za 5
usluga odlicna full 400kn
siget kod autokluba
Što se dobije za 400kn,jel se može dirati i maziti gdje hoćeš, jel ju se smije prstenjačiti, kako se oblači?
 
masaza,oral,sex.....diraj mazi ali prstenjacit se neda ja sam probao ali mekulturno zamolila da neradi to i nezeli
doceka te u kretkim hlacicama i topicu ali dok se istusiras obuce se ko drolja znas halteri mrezaste neki korzet i tako
 
Leona:
Lokacija : stalno ih mjenja
Po izgledu nije kao prije 4,5 god kad je pocela ali i dalje je među boljima.
Plava cura, cca 180, 70 kg 30 i nesto god.
Sise 4 silikon, guza veca ali za 10..
Pusi kao vakum, jebe se kao masina :))
Pola : 400 , sat 700. Ako je sat onda je ukljucen i anal.
Onaj tko ju nije dosad posjetio, jednostavno mora. Ici cete kuci pjevajuci...
 
Potpisujem za leonu. Ranije poznata kao Leona zagrebacka, a prije toga i Maja. Prostor zapadno od centra u većini slučajeva. Sa Riječkog govornog područja je, povremeno boravi u Zg.

pusenje u top 3 u gradu. Anal sama nudi. Sise 3/4 silikon.
E sad. Meni je bila super. Iako je dogovor sa njom uistinu tezak. Naime ako netko nije stalni. Zvao sam ju tipa 15 dana svaki dan jednom ili dva put da bi se javila i upala u pricu kao da se znamo. Čak mislim da me sa nekim zamijenila.

i dođem ja na adresu i kaže mi pricekaj 10 min: zovem nakon 10, pa nakon 15, i onda odem sjest u auto. Reko da ću krenut Nazad okrenem broj još jednom i javi se i da mi stvarne upute.
Odem gore i ona mi veli da joj je nestalo neta pa nije mogla odgovarati na whatsapp. A nismo ni pričali. Sve u svemu akcija je ok. Pušenje ok. Samo ona djeluje malo spaljeno ako me razumijete. Taj dogovor teski mi je malo srozao čitav taj doživljaj jer sam ispao iz feelinga
 
ma sve stoji ali samo prepričavamo iskustvo. Prostor je ok. Čak je bio i jacuzzi.
Samo sto treba biti uporan. Evo neka netko proba od ljudi koji nikad nisu bili pa neka napise. Nisam se dugo namučio doći do nekoga kao do nje
 
A mozes rec gdje si nasao link oglasa ili broj kontakt neki
Mozes ostavit tu nama nesto..tnx

Oglas je javan na linku, zovite i vidit ćete. Nekad je isključen; nekad zvoni, a nekad je zauzet.

kolega alfa mi je rekao da zovem popodne predvecer, i tad mi se i posrećilo. Javila se oko 19:40 i dogovorili smo akciju za 22. Voli raditi u kasnije ure. Sex je vatren. Ona je dosta visoka. Daje anal. Sise su silikoni. Može ju se i za vrat stisnuti i za sise, i plesnuti po guzici. Nije to loše.
Cura može biti zahvalna na genetici. Vidi se da to ne pazi na sebe ali je dovoljno mlada da to i dalje lici na nešto. Doček je bio u samostojećim carapama, tangama, i u nekom grudnjaku iz kojeg ispadaju sise. Na sat nije gledala i stvarno uživa. Samo velim ja sam se doslovno ohladio nakon tog cimanja sa finalizacijom dogovora.

isto tako kaže da voli biti glasna ali u ovom stanu nije mogla radi susjeda. Zamolila me da joj kupim cigare i kondome usput. Znaci nema kondome doma. Kuzite malo mi je to sve improvizacija bila s obzirom šta sam sve karao vani za 80-85€. Dodes ko gospodin. A ovdje cekas u haustoru pa te susjedi čudno gledaju pa prolaze auti, vani kisica, pa zoves pa se ne javlja; pa se javi nezna ni s kim priča: meni je to jednostavno ubilo mood
 
091 7895 882
Viki , ne oglašava se. Tko voli mrsavice koje rade gfe evo prilike. Ali napominjem; jako mršava. Kontakt ide na whatsapp ali dajte nemojte ju zatrpati ako ne mislite otici tamo. Toliko je mršava da na bokovima se vide kosti onako bas jako. Not my cup of tea.

cijena je bila 700 sat. Ne radi ispod. Njen prostor
 
Isto tako. Zovem, saljem sms/whatsapp, ali nema odgovora. Vjerojatno ima dovoljan promet i javlja se samo poznatim brojevima.

Obzirom da se navodno jako zapustila u odnosu na vrijeme kad je operirala na Remizi, odustajem, ne isplati se gubiti vrijeme.
 
Isto tako. Zovem, saljem sms/whatsapp, ali nema odgovora. Vjerojatno ima dovoljan promet i javlja se samo poznatim brojevima.

Obzirom da se navodno jako zapustila u odnosu na vrijeme kad je operirala na Remizi, odustajem, ne isplati se gubiti vrijeme.
To sam htio dočarati u postu. U našoj močvari od ponude za njom je tolika pomama da joj mob zvoni ko taxi centrala. A svi zovu radi cure koja je možda prije 4-5 godina izgledala ok. Ali vidi se da je to po meni za mladu zenu(cca 33-34) koja radi to sto radi i ne radi neku fizikaliju, konzum, tvornica ili nešto, i živi od tog izgleda, a bas eto zapušteno.

a na glasu je kao top. I u samom vrhu ponude.
Ako nista eto utješno, ja neću vise otici kod nje. A tražim curu koja je u klasi od 100€ a da se povremeno da otici jer ne volim rotirati puno. Ali eto kod nas toga nema.

dok je Nina radila bilo mi je super i kako nje nema aktivno tražim i pratim recenzije ali eto za sad mi to sve nekako veliko nista.

isao i kod brazilki. I kod ovih razvikanih naših ali nista još nazalost
 
097/683-5562
Lokacija kod Plive na Črnomercu.
Tarifa 400/800.
Crna bi mogla imati svoje slike, dok crvena teško.
Mislim da su rekle 49 i 50 godina ali mislim da imaju i više.
Jedna oral radi sa, druga bez i uglavnom se mijenjaju. Dok te jedna odrađuje, druga te malo mazi.
Ne žele zajedno oral.
Čist ok za skinuti fmf sa liste želja, teško da ću ponoviti.


091/783-4693
Lokacija Jarušcica kod Arene
Tarifa 300/500.
Nekih pedesetak godina.
Tijelo slično slikama, ali su koža i sise obješene.
Odlično puši bez kondoma. Baš joj se ne da bit gore ali je zato doggy super.
Simpa bakica. Za te godine super.

091/366-6122
Lokacija Remiza.
Tarifa 400/800
Simpa plavuša. Pričljiva, manje sise, mrvicu jača, zgodna. Slike bi mogle biti njene. Oko 25 godina. Odmah se javila, dogovor odličan. Jebeno puši bez kondoma ali dosta kratko. Gore ide polako i nije nešto. Doggy guzicom lijepo radi, misionarski voli jače - top.
Preporuka.
 
097/683-5562
Lokacija kod Plive na Črnomercu.
Tarifa 400/800.
Crna bi mogla imati svoje slike, dok crvena teško.
Mislim da su rekle 49 i 50 godina ali mislim da imaju i više.
Jedna oral radi sa, druga bez i uglavnom se mijenjaju. Dok te jedna odrađuje, druga te malo mazi.
Ne žele zajedno oral.
Čist ok za skinuti fmf sa liste želja, teško da ću ponoviti.


091/783-4693
Lokacija Jarušcica kod Arene
Tarifa 300/500.
Nekih pedesetak godina.
Tijelo slično slikama, ali su koža i sise obješene.
Odlično puši bez kondoma. Baš joj se ne da bit gore ali je zato doggy super.
Simpa bakica. Za te godine super.

091/366-6122
Lokacija Remiza.
Tarifa 400/800
Simpa plavuša. Pričljiva, manje sise, mrvicu jača, zgodna. Slike bi mogle biti njene. Oko 25 godina. Odmah se javila, dogovor odličan. Jebeno puši bez kondoma ali dosta kratko. Gore ide polako i nije nešto. Doggy guzicom lijepo radi, misionarski voli jače - top.
Preporuka.
Atraktivna crnka ( Remiza ) izbjegavajte u širokom luku... 400 bodova za ništa... Jako loša usluga
 

Kamila, Ukrajinka u Zagrebu
Lokacija : strogi centar, velik i čist stan
Slike su njezine - izgleda cak i bolje uživo
Tamno plava kosa, 155-160, 45 kg, 19-20 godina, super u licu i tko voli sitnije će neizmjerno uživati
full GFE
Sise 2, guza srednja.
U akciji je odlicna, doggy guzicom lijepo radi, pusenje vrhunsko
Dogovor je jednostavan, kroz nekoliko poruka
Pola : 150, sat 200
Svakako za preporučiti i ponoviti.
 

Lokacija : širi centar
Slike su njezine, ne pokazuju svu raskoš tijela ;)
Crna duža kosa, oko 170 cm, cca 65 kg, 30 ak godina, Azijatkinja, kaže da je iz Malezije, govori malo hrvatski, sise, šta reći, sise veeeelike, rekao bi i 6, prirodne, padaju, ali to lijepo izgleda. Nije Azijatkinja tipa kako većina nas zamišlja Azijatkinje, kao sitnije, manje, ova je normalna ženska s ogromnim sisama, al egzotičnih očiju, solidna u licu. Odlučio se za nju jer sam baš želio probati Azijatkinju.
Telefonski kontakt pristojan, zvao je navečer sigurno 20 puta bez uspjeha, sutra popodne javila se odma, dogovorio dolazak za pola sata.
Masaža s ručnim završetkom 200 kn/pola sata.
Prostor uredan, stan, u velikoj sobi stol za masažu, neki ormari, krevet.
Doček u nekom seksi kompletiću, hulahopke, štikle, te sisurine dolaze do izražaja.
Masaža prvo s leđa, pita dal ulje, nije mi se dalo da me tracka uljem, masaža bzvz, da se dirati, nakon 5 min okret, hvatam se sisa, skida grudnjak, dozvoli lizati sise, drka ga, trlja sisama po tijelu, po kurcu, nakon 15 min želim dirati picu, ne da, traži doplatu od 100 kn, dajem, skida hulahopke i gaćice, diram picu, dlakava, guram prst, sudjeluje, svršava. Pitam može li seks, gleda na sat, još 10 min je ostalo, kaže ne može. Oralno nisam pitao, jer mi nije bilo napeto bez seksa nadoplaćivati i za oralno, tako da ne znam bil pristala.
Svršio joj po sisama, namjestila se ispod.
Neke će zanimati jer sam vidio da ima takvih upita, pitala me želim li masažu prostate i mislim da je to u naknadi 200 kn, jer je to pitala na početku dok mi je leđa masirala. Odbio sam, nije mi to napeto, al vidim da ima upita pa nek se zna.
Uglavnom solidno iskustvo jer sam htio probati Azijatkinju, ali nekako nedovršeno bez seksa, tako da ću ubuduće izbjegavati ove za koje se zna da nema seksa.
Auto mi je bilo parkirano odma ispred ulaza, kad sam izašao, nisam odmah krenuo, za par minuta vidim stiže drugi lik...
Za one koje žele probati Azijatkinju, ali i za one koji vole velike sise, preporučam.
 
posljednja izmjena:
097/683-5562
Lokacija kod Plive na Črnomercu.
Tarifa 400/800.
Crna bi mogla imati svoje slike, dok crvena teško.
Mislim da su rekle 49 i 50 godina ali mislim da imaju i više.
Jedna oral radi sa, druga bez i uglavnom se mijenjaju. Dok te jedna odrađuje, druga te malo mazi.
Ne žele zajedno oral.
Čist ok za skinuti fmf sa liste želja, teško da ću ponoviti.


091/783-4693
Lokacija Jarušcica kod Arene
Tarifa 300/500.
Nekih pedesetak godina.
Tijelo slično slikama, ali su koža i sise obješene.
Odlično puši bez kondoma. Baš joj se ne da bit gore ali je zato doggy super.
Simpa bakica. Za te godine super.

091/366-6122
Lokacija Remiza.
Tarifa 400/800
Simpa plavuša. Pričljiva, manje sise, mrvicu jača, zgodna. Slike bi mogle biti njene. Oko 25 godina. Odmah se javila, dogovor odličan. Jebeno puši bez kondoma ali dosta kratko. Gore ide polako i nije nešto. Doggy guzicom lijepo radi, misionarski voli jače - top.
Preporuka.

Bio sam na prvom oglasu ( 2 tete ) i slažem se da se isplati otići. Jedna od njih dvije je poznata Profesorica i bilo bi super probati dogovoriti samo s njom...
 
posljednja izmjena:

Jordanovac, 400 b2b. Ona ne baš zgodna s dobrim tijelom. Možeš dirati sve. Ništa ekstra. Ne big ponovio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh