ZAGREB - Iskustva & recenzije

tocno to. meni je inbox pun idiota koji samo ispitivaju gluposti tipa kaj govori dok se jebe i kolko je visoka. jebote nazovi i otiđi do nje kaj je to tak komplicirano
 
E debili, ajde molim vas prestanite mi slati poruke u inbox.

A ovi koji ne znaju koja je crna pantera, koja je ova, koja je ona, pa zar ne vidite kojim sam jebenim redoslijedom pisao i kojim sam lijepio linkove.

Pa jebem ti mater zar ste toliko glupi da ne vidite da sam prvo napisao recenziju i onda ispod toga zalijepio link ili dva za tu curu? To sto vam izgledaju kao dva razlicita linka je zbog toga sto jako malo zovete, jos manje karate i puno previse drkate i onda ne znate da cure stavljaju po nekoliko razlicitih oglasa, sa razlicitim slikama itd.

Retardi
Pa ne shvaćaju vrlo vjerojatno koji još nikad nisu platili i probali. Koji put ti je super a koji put požališ da si došao. Nekima se dopadne a nekima ne. Sve je stvar ukusa. Tako je i meni jedna bila izgledom ne baš najbolja ali je odradila i uživala u tome da sam se iznenadio. A bilo je i da je bila predivna,proporcije tijela odlične,tijelo jebeno ali odradila je toliko aljkavo,bez volje da je nebi dao ni na burzu rada😆
Eto,to je moje mišljenje,iskustva su različita. Zato svatko ko nije probao idi,probaj i ispričaj svoju priču.
 
Cura oke ne gleda na sat
Pusenje prosjek al se dobro kara
Slike njezine bila je kod seratona


Galerija antunovic 500kn pola h
Otprilike ko na traci unuta van
Kolko se sjecam bilo ih je nekoliko u stanu

300kn pola h babac od 60banki
Ugl uzas okrenuo sam se na vratima

Mala sva u onim sitnim pletenicama jako dobro pusi a jos bolje se kara 300kn pola h prostor tresnjevka

Malo jaca cura 300 oral 400 komplet
Ona je na slikama u faci meni nike zgodna a tijelo onak punija malo
Prostor remiza



300 pola h oral i sex anal ne radi
Ona je na slikama cca 40god

Cca 60god pusenje 200 sex 300
Izgled sva objesena ali depptroah na 19cm bez problema takoder guta spermu
Prostor hondlova

Utrine plac 60+god
Izgled los
Odusto na vratima iako mi je rekla za sve kad sam reko da necu da ide za 200
 
Cura oke ne gleda na sat
Pusenje prosjek al se dobro kara
Slike njezine bila je kod seratona


Galerija antunovic 500kn pola h
Otprilike ko na traci unuta van
Kolko se sjecam bilo ih je nekoliko u stanu

300kn pola h babac od 60banki
Ugl uzas okrenuo sam se na vratima

Mala sva u onim sitnim pletenicama jako dobro pusi a jos bolje se kara 300kn pola h prostor tresnjevka

Malo jaca cura 300 oral 400 komplet
Ona je na slikama u faci meni nike zgodna a tijelo onak punija malo
Prostor remiza



300 pola h oral i sex anal ne radi
Ona je na slikama cca 40god

Cca 60god pusenje 200 sex 300
Izgled sva objesena ali depptroah na 19cm bez problema takoder guta spermu
Prostor hondlova

Utrine plac 60+god
Izgled los
Odusto na vratima iako mi je rekla za sve kad sam reko da necu da ide za 200
Kod mazne curke bio ali nije bila kako si opisao. Vjerojatno neka druga bila 45-50 g. Istrošena ali radi vrhunski. Oral s finisom u usta i onda sam je još i jednom s guza. Sve za 300. Poslije sjeli popričali zapalili cigaretu...i odoh. Nije ljepotica ali odradi.
 
Kod mazne curke bio ali nije bila kako si opisao. Vjerojatno neka druga bila 45-50 g. Istrošena ali radi vrhunski. Oral s finisom u usta i onda sam je još i jednom s guza. Sve za 300. Poslije sjeli popričali zapalili cigaretu...i odoh. Nije ljepotica ali odradi.

To je gazdarica cca 50 god kod nje sam bio 2 puta i ona je oke al ova kako sam napisao u postu
 

Znači stara baba - došao i otišao. Raspada se. Ponudila je 400 kn za sex bez svršavanja u usta. znači tko god da je napisao da je žene dobra i da je Nova Galerija kod antunovića dobra - laže... Nipošto ne iči u Galeriju.


Cura je napomenula da se za dva dana sele na drugu lokaciju - nadam se da če netko obavijestiti di su da se klonimo toga...
 

Znači stara baba - došao i otišao. Raspada se. Ponudila je 400 kn za sex bez svršavanja u usta. znači tko god da je napisao da je žene dobra i da je Nova Galerija kod antunovića dobra - laže... Nipošto ne iči u Galeriju.


Cura je napomenula da se za dva dana sele na drugu lokaciju - nadam se da če netko obavijestiti di su da se klonimo toga...

Galeriju kod Antunovića izbjegavati u širokom luku
 
Ja sam bio prije par godina kod vruce igrackice... plavusa ali nije imala pletenice i nije bas nesto posebno.. objesene sise i puna je nekih bradavica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh