ZAGREB - Iskustva & recenzije


Bio sam kod ove dvije prije 2 mjeseca, ali nisam napisao recenziju.
Vidim da su danas ponovile oglas pa da podijelim s vama svoje iskustvo.
Kao prvo, ne bih ga ponovio. Cijeli situacija je imala čudan vibe.
One su tamo kod Savske, lako sam se dogovorio i došao.
Dvije su. Uzele su mi 600 kn.
Nisu one požurivale mene nego ja njih jer sam s čim prije htio otići.
To su one na slikama. Crna je mlađa, nema lijepu facu, mršava je, a ima stomak.
Plava je starija, isto nema lijepu facu, ali ima neki seksipil.
Ponudile su me s pićem. Mislim da sam se otuširao.
Plava je sjedila i nije joj se žurila. Crna je, ne znam, vjerojatno bila na nekoj drogi.
Došli smo do sobe. Dobio sam neku masažu. Crna je prolila neko ulje po sobi.
Nude čudnu kombinaciju. Plava ti puši, ali ne da da ju jebeš.
Bar meni nije dala.
A crna ne puši, ali ju možeš jebati.
Pušenje je bilo bolje od seksa. Čini mi se da je bilo i nekih lezbo stvari koje su me napalile.
Svršio sam, išao sam se obući. Crna je nešto radila i onda je pala.
Mislim da je stvarno bila na nečem.
Plava i ja smo joj pomogli da ustane. Plava je rekla da joj je pao tlak ili nešto.
Ja sam tamo još iz pristojnosti sjedio 2 min i onda otišao jer mi samo još treba da opet padne pa da se mora zvati hitni ili što već.
Ako se nekom sviđa ovo kaj sam napisao, ali ja ne znam da li bih išao opet.
Vjerojatno bi išao baš da sam jako očajan i da nema niti jedne druge pičke u radijusu od 10 km.
Sretno
 

Puno citam, nista ne pisem. Pa da i ja napokon dam svoj doprinos.
Dogovor:
Jednostavan, whatsup u par poruka, nova galerija Špansko (ima kamera) ulaz broj 4 (odmah pored kafica)
Dolazak:
Udem u stan, lijep uredan, Gospođa mirisljava i čista. Sjednemo za stol, pare na sunce i dogovor.
Izgled:
Bucmasta, male sise obješene, prda odlična.
Akcija:
Krečemo na krevet, Deepthroat prvo bez gumice (solidno) problem debeli kurac pa me derala zubima.
I tu je krenulo, počela pričat kolko djece ima, bivši muž pedofil, ko ju je sve jebao itd... katastrofa.
Vrhunac:
Skida se ona idemo doggy, naprći se i odmah kreču isprike jer joj šupak visi van (kaže porod, ok) prima ga dobro samo kao leš, tu i tamo je zaderala se kad joj je bilo preduboko.

Mišljenje:
Tijelo: 6/10
Pušenje: 7/10 (problem je u meni po mom mišljenju)
Seks: 5/10
 

Bio sam kod ove dvije prije 2 mjeseca, ali nisam napisao recenziju.
Vidim da su danas ponovile oglas pa da podijelim s vama svoje iskustvo.
Kao prvo, ne bih ga ponovio. Cijeli situacija je imala čudan vibe.
One su tamo kod Savske, lako sam se dogovorio i došao.
Dvije su. Uzele su mi 600 kn.
Nisu one požurivale mene nego ja njih jer sam s čim prije htio otići.
To su one na slikama. Crna je mlađa, nema lijepu facu, mršava je, a ima stomak.
Plava je starija, isto nema lijepu facu, ali ima neki seksipil.
Ponudile su me s pićem. Mislim da sam se otuširao.
Plava je sjedila i nije joj se žurila. Crna je, ne znam, vjerojatno bila na nekoj drogi.
Došli smo do sobe. Dobio sam neku masažu. Crna je prolila neko ulje po sobi.
Nude čudnu kombinaciju. Plava ti puši, ali ne da da ju jebeš.
Bar meni nije dala.
A crna ne puši, ali ju možeš jebati.
Pušenje je bilo bolje od seksa. Čini mi se da je bilo i nekih lezbo stvari koje su me napalile.
Svršio sam, išao sam se obući. Crna je nešto radila i onda je pala.
Mislim da je stvarno bila na nečem.
Plava i ja smo joj pomogli da ustane. Plava je rekla da joj je pao tlak ili nešto.
Ja sam tamo još iz pristojnosti sjedio 2 min i onda otišao jer mi samo još treba da opet padne pa da se mora zvati hitni ili što već.
Ako se nekom sviđa ovo kaj sam napisao, ali ja ne znam da li bih išao opet.
Vjerojatno bi išao baš da sam jako očajan i da nema niti jedne druge pičke u radijusu od 10 km.
Sretno
To je valjda odgovor i na moje pitanje, crna bila sama prije u Zapruđu

 
Nije, to ti je djevica. 😉
bio ja prije par dana...dogovor jako težak...da ne pričam o tome sad....
uspijeli dog susret ja uzeo app i dogovor da se nadjemo tamo...ona stigla prije mene ja zapeo u gužvi zove da odlazi uspijem ju nagovoriti da ćeka par minuta još...dodjem do nje isprićam se što kasnim kažem idemo u app ne jer kasnim sad zove ona nekog ja se odmaknem poklopi i kaže možemo ipak ok...
kad smo dogovarali rekla 800h pa kasnije 900 sad jer kasnim 1100 aj ok kad sam već došao plus app 300...
cura brineta visoka oko 170cm možda malo više mršava kakvih 50kg sisa gotovo i nema ravna ko daska guza ok mala ima dosta tetovaža po sebi... ljubi se ok, pušenje joj tako tako, seks neće ona gore kao nemože to... djelovala mi je nekako uplašeno i prenježno, kao da radi to protiv svoje volje ... legla i ajd karam ja nju...pitam gdje mogu svršiti lice usta kaže ali uspio je nagovoriti u usta nije gutala...
tako da sveukupni dojam 2....preskupa za lošu uslugu i ovo kad je nazvala dali može ipak ostati nimalo mi se nije svidjelo....znači da nije sama u tome...
Ako je još tko bio s njom neka podjeli iskustva dali mu je bilo bolje nego meni....
 
bio ja prije par dana...dogovor jako težak...da ne pričam o tome sad....
uspijeli dog susret ja uzeo app i dogovor da se nadjemo tamo...ona stigla prije mene ja zapeo u gužvi zove da odlazi uspijem ju nagovoriti da ćeka par minuta još...dodjem do nje isprićam se što kasnim kažem idemo u app ne jer kasnim sad zove ona nekog ja se odmaknem poklopi i kaže možemo ipak ok...
kad smo dogovarali rekla 800h pa kasnije 900 sad jer kasnim 1100 aj ok kad sam već došao plus app 300...
cura brineta visoka oko 170cm možda malo više mršava kakvih 50kg sisa gotovo i nema ravna ko daska guza ok mala ima dosta tetovaža po sebi... ljubi se ok, pušenje joj tako tako, seks neće ona gore kao nemože to... djelovala mi je nekako uplašeno i prenježno, kao da radi to protiv svoje volje ... legla i ajd karam ja nju...pitam gdje mogu svršiti lice usta kaže ali uspio je nagovoriti u usta nije gutala...
tako da sveukupni dojam 2....preskupa za lošu uslugu i ovo kad je nazvala dali može ipak ostati nimalo mi se nije svidjelo....znači da nije sama u tome...
Ako je još tko bio s njom neka podjeli iskustva dali mu je bilo bolje nego meni....
U utorah htio zvati, ali sacekao jos malo da ko objavi oglas, izgleda da je dobro sto ne nazvah.
 

+385955605824
0955605824
Anakovac
Ana kovac

Njene slike. Faca OK, tijelo osrednje ali usluga koma. Kurac dva puta u usta i kad ces svrsiti. Platio 400 za 15 min. Mobitel zvoni za vrijeme akcije i gleda mobitel za vrijeme akcije. Bacen novac slijedi gađenje samom sebi jedno mjesec dana pa onda opet ispocetka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh