ZAGREB - Iskustva & recenzije


Koja je ovo jebena luđakinja ja ju ne kužim uopće:) Nazovem prvu minutu normalan razgovor i onda počne srati...Jedino me te sisurde vudu da ih izjebem i pošpricam...Možda bi joj slučajno istresao u ta bahata usta.
 
Bio nedavno u Karlovcu poslovno,imao prostor...I reko idem vidjeti kaj se tamo nudi, nazovem onu sisatu koja se oglašava Osobni kontakti i tu je davala oglase..Kaos, žena došla pijana, curi joj nos, uzima mi pljuge bez pitanja i tak pričamo..Odjednom žena počne prditi, onako muški, par puta u komadu, ja u nevjerici gledam..Kaže, pričekaj idem promijeniti uložak, to su ti oni dnevni:) Ja reko zlato ajde se ti pakiraj i domeka...Na kraju mislio zvatu onu neku iz Švarče ali odustao jel imam osjećaj da bi opet bila neka kataklizma...
 
Jel bio tko s njom? Dojmovi?


Bas sam je mislio zvat kad sam se sjetio da imam 36g.
Ne kuzim taj filter, da imam 30 bas bih placao kurabe.
 
Jbg, slab sam na milfare. Znam da ih se moze nac po oglasima ali nase su debele i razjebane. Tih 200 eura mi je barem garancija da ju ne jebe svatko i onda nemam poslije brige da sam nesto pokupio. Bonnie je sad ponovo stavila oglas i idem kod nje pocetkom iduce godine, iako na ege ima jedna mlađa koja mi je zapela za oko.
Losa ti je garancija. Ja sam ju bzv pitao za DT, CIM, CIF, anal, 2x svrsavanje u 30 min i za to je rekla 130. Tak da te za 200 ozenila, ali bitno da je tebi bilo ok.
Ja nisam isao jer mi je bzv, iako sam karao i bitno losije
 
Bio nedavno u Karlovcu poslovno,imao prostor...I reko idem vidjeti kaj se tamo nudi, nazovem onu sisatu koja se oglašava Osobni kontakti i tu je davala oglase..Kaos, žena došla pijana, curi joj nos, uzima mi pljuge bez pitanja i tak pričamo..Odjednom žena počne prditi, onako muški, par puta u komadu, ja u nevjerici gledam..Kaže, pričekaj idem promijeniti uložak, to su ti oni dnevni:) Ja reko zlato ajde se ti pakiraj i domeka...Na kraju mislio zvatu onu neku iz Švarče ali odustao jel imam osjećaj da bi opet bila neka kataklizma...
daj link na prdušu brate... to njemci plačaju 500 eurića plus
 
Bio nedavno u Karlovcu poslovno,imao prostor...I reko idem vidjeti kaj se tamo nudi, nazovem onu sisatu koja se oglašava Osobni kontakti i tu je davala oglase..Kaos, žena došla pijana, curi joj nos, uzima mi pljuge bez pitanja i tak pričamo..Odjednom žena počne prditi, onako muški, par puta u komadu, ja u nevjerici gledam..Kaže, pričekaj idem promijeniti uložak, to su ti oni dnevni:) Ja reko zlato ajde se ti pakiraj i domeka...Na kraju mislio zvatu onu neku iz Švarče ali odustao jel imam osjećaj da bi opet bila neka kataklizma...
🤣
 
Losa ti je garancija. Ja sam ju bzv pitao za DT, CIM, CIF, anal, 2x svrsavanje u 30 min i za to je rekla 130. Tak da te za 200 ozenila, ali bitno da je tebi bilo ok.
Ja nisam isao jer mi je bzv, iako sam karao i bitno losije
Kaze da ce bit opet u zg tako da cu probat spustit na 150/h. Ali na njezinom oglasu pise 140/30 tako da ti nije toliko spustila cijenu. Sto se tice 2x mislim da bi dala, al jbg meni nije bilo do toga.

I ne znam sta znaci CIF
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh