ZAGREB - Iskustva & recenzije

Moze objasnit netko ukratko kako funkcionira to s bonovima i aircashom? Jel to 99% cista prevara ili se stvarno s nekom moze dogovorit na taj nacin ili cim to vidim da odmah krizam? Oprostite nov sam tu nemam s tim iskustva. Hvala unaprijed tko odgovori
To sa bonovima ne funkcionira nikako.Samo keš funkcionira i ništa drugo...eto...jednostavno ti je objasnjeno
 
Moze objasnit netko ukratko kako funkcionira to s bonovima i aircashom? Jel to 99% cista prevara ili se stvarno s nekom moze dogovorit na taj nacin ili cim to vidim da odmah krizam? Oprostite nov sam tu nemam s tim iskustva. Hvala unaprijed tko odgovori
I ja sam nov ovdje iako nisam u kurvaluku nov.
Može proći kod cyber sex ima cura koje rade korektno.
Recimo napalio sam se na Hot Dunja,ludilo,komunikacija WhatsApp i napiše mala pola plaćanja u bonovima a kad se vidimo druga polovica keš??
Vjeruj mi ispušio sam do sad na te fore minimalno 300e
Zajebi to ,kad dođeš u prostor tek onda platiš i ako osjetiš da su u drugoj prostoriji,više njih,odmah otiđi.
Druge prevare još ne znam ali razvijaju se 😁
 
I ja sam nov ovdje iako nisam u kurvaluku nov.
Može proći kod cyber sex ima cura koje rade korektno.
Recimo napalio sam se na Hot Dunja,ludilo,komunikacija WhatsApp i napiše mala pola plaćanja u bonovima a kad se vidimo druga polovica keš??
Vjeruj mi ispušio sam do sad na te fore minimalno 300e
Zajebi to ,kad dođeš u prostor tek onda platiš i ako osjetiš da su u drugoj prostoriji,više njih,odmah otiđi.
Druge prevare još ne znam ali razvijaju se 😁
A ovaj nacin sa airchasom? Pretpostavljam da se i to treba zaobic u sirokom luku i da je jedina prava opcija na ruke
 
Evo vidio sam da kolege komentiraju na susjednoj temi i ranije na forumu ovu vruću Anu pa sam je i ja posjetio.
Dogovor lagan preko Wappa potrebno se najaviti dan ranije, prostor u Prečkom. Pola sata 55, sat 100..
Ona simpatična u licu, crna kovrčava kosa, rane četrdesete rekao bih, komunikativna, opuštena. Tijelo na granici BBW (cca 170/80, grudi 3 s velikim bradavicama), ima je, ali je čvrsta i nabijena i lijepo građena. Akcija ludilo: ona raspoložena, da se lagano ljubiti u usta i dolje dirati i ljubiti i jako uživa u svemu što se radi.
Oral s njena strane vrh, liže jaja, slini, izluđuje i napaljuje. Ja sam je mazio po pici, svršila je žestoko bar 3 puta od kojih jedan puta squirtanje. Grčila se i stenjala, koda će rodit još jednom :). Iskreno još nisam sreo neku u ponudi da tako svršava... Akcija super, probali 4 poze, najbolja u doggy, žestoko se može nabijat, a sama je tražila da je spankam. Poslije ponovili još jednom sve, skroz me iscijedila. Uglavnom super provedeno vrijeme s ženom koja ti se potpuno posveti. Prije i poslije ponudi sokom, cigaretom.
Potaknut ovom recenzijom sam se i ja zaletio do Vruće Ane. Iskreno, dok sam čitao ovu recenziju, mislio sam da se frajer dobro zajebava ili da dobrano pretjeruje.

Sad kad sam bio par puta, mogu potvrditi ovu recenziju 1/1

Vruća Ana jednostavno uživa u dobrom karanju i svemu što ide uz karanje. Nakon naše seanse, krevet je doslovno bio natopljen od njenih sokova, što nisam u ZG ponudi vidio već dugo, dugo.

Uglavnom, žena izgleda kao tipična ZG kućanica, na cesti se za njom sigurno ne bih okrenuo. Niža, trbušasta, male i nikakve cice, odlično veliko dupe, u faci ništa posebno. Ali je zato oral (bez kondoma) odličan, seks još bolji, i u sat vremena nema ograničenja u broju svršavanja.

55/100 europskih šekela

Vraćam se sigurno.
 
Potaknut ovom recenzijom sam se i ja zaletio do Vruće Ane. Iskreno, dok sam čitao ovu recenziju, mislio sam da se frajer dobro zajebava ili da dobrano pretjeruje.

Sad kad sam bio par puta, mogu potvrditi ovu recenziju 1/1

Vruća Ana jednostavno uživa u dobrom karanju i svemu što ide uz karanje. Nakon naše seanse, krevet je doslovno bio natopljen od njenih sokova, što nisam u ZG ponudi vidio već dugo, dugo.

Uglavnom, žena izgleda kao tipična ZG kućanica, na cesti se za njom sigurno ne bih okrenuo. Niža, trbušasta, male i nikakve cice, odlično veliko dupe, u faci ništa posebno. Ali je zato oral (bez kondoma) odličan, seks još bolji, i u sat vremena nema ograničenja u broju svršavanja.

55/100 europskih šekela

Vraćam se sigurno.
da da, bitno da se meni ne vjeruje😉
 
Potaknut ovom recenzijom sam se i ja zaletio do Vruće Ane. Iskreno, dok sam čitao ovu recenziju, mislio sam da se frajer dobro zajebava ili da dobrano pretjeruje.

Sad kad sam bio par puta, mogu potvrditi ovu recenziju 1/1

Vruća Ana jednostavno uživa u dobrom karanju i svemu što ide uz karanje. Nakon naše seanse, krevet je doslovno bio natopljen od njenih sokova, što nisam u ZG ponudi vidio već dugo, dugo.

Uglavnom, žena izgleda kao tipična ZG kućanica, na cesti se za njom sigurno ne bih okrenuo. Niža, trbušasta, male i nikakve cice, odlično veliko dupe, u faci ništa posebno. Ali je zato oral (bez kondoma) odličan, seks još bolji, i u sat vremena nema ograničenja u broju svršavanja.

55/100 europskih šekela

Vraćam se sigurno.

Potaknut ovom recenzijom sam se i ja zaletio do Vruće Ane. Iskreno, dok sam čitao ovu recenziju, mislio sam da se frajer dobro zajebava ili da dobrano pretjeruje.

Sad kad sam bio par puta, mogu potvrditi ovu recenziju 1/1

Vruća Ana jednostavno uživa u dobrom karanju i svemu što ide uz karanje. Nakon naše seanse, krevet je doslovno bio natopljen od njenih sokova, što nisam u ZG ponudi vidio već dugo, dugo.

Uglavnom, žena izgleda kao tipična ZG kućanica, na cesti se za njom sigurno ne bih okrenuo. Niža, trbušasta, male i nikakve cice, odlično veliko dupe, u faci ništa posebno. Ali je zato oral (bez kondoma) odličan, seks još bolji, i u sat vremena nema ograničenja u broju svršavanja.

55/100 europskih šekela

Vraćam se sigu

Hvala
 
Jel jis radi ona mala sto ne radila u prizemlju one ruzne kuce u Stenjevcu? Meni bilo super kid nje. Ples u krilu, malo losini blowjob, super sex... Imam osjecaj da je bila malo pod cugom,ali bilo super..
Ako netko zna, ima novi oglas? Jel jos kod nje dobra usluga?
Hvala....
Vracam se pa sam malo zahrdjao 🤔🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh