ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ma kužim to, al da ti se, evo, već četvrti dan ne javi, nije mi baš ok. Ostale se jave bar jednom dnevno. U uvijek gledam da zovem kroz puni sat ili pola...
 
Pa to je takav “sport” da imaš odnose s nekim kog neznas osim ako ti se ne svidi bas jedna, pa ideš stalno kod nje kao sto je za neke bila ona Viki pa su stalno išli do nje Itd.
Našao sam jednu... u faci nije nekaj, al je tijelo ok i uvijek je fer, ljubazna i "draga'. A i dostupna za razliku od mase drugih. Drugo mi i ne treba za tu i tamo otić..
 
jel se da ona dirat?

Pa da se dirati ako se ne ponašaš kao kramp. Ćak i sama uživa ako ju lijepo poližeš. Dobra i draga cura, uvijek fer. Mi se fino slažemo, tokom masaže poprićamo i našalimo se. Volim njen humor.

Super masaža, jako dobar opušteni BJ do korijena i lijep GFE (mi se ljubimo). Top bi bilo da mogu svršit u usta. Ali to neda. Value for money više nego izvrstan.
 
Slazem se s komentarima,samo ja radije uzmem seks umjesto masaze,oral i seks,i fino ga prima,ima veliku guzu i to kad vidis pred sobom,imas po cemu udarati...i znala je svrsiti dok sam ju karao,sva se pocela tresti...a i kad je karu vidjela prvi put dobio sam pohvalu,opaa,lijepi komad,ima ga🙈😂😂😂
 
Pa da se dirati ako se ne ponašaš kao kramp. Ćak i sama uživa ako ju lijepo poližeš. Dobra i draga cura, uvijek fer. Mi se fino slažemo, tokom masaže poprićamo i našalimo se. Volim njen humor.

Super masaža, jako dobar opušteni BJ do korijena i lijep GFE (mi se ljubimo). Top bi bilo da mogu svršit u usta. Ali to neda. Value for money više nego izvrstan.
Koliko sad cepa nikako da mi se javi?
 
Nekad je bila medju jeftinijima,ustvari do kraja prosle godine onda je poskupila i ona,i prije je bilo oral i odnos 400kn,neznam koliko je sad jer nisam bio otkad su euri
 
Pošalješ poruku i pitaš. Dea ne odgovara na pozive, to bi ti kao "active member" trebao znati. ;-) Nisi od jućer na forumu.

Kad si baš toliko lijen i neznaš ju pitat: 40 masaža i 70 komplet. Odnosi se na 45 minuta.
Nisam lijen al ne dopisujem se putem poruka vec zovem.Sms mi neozbiljan.
Hvala na infu...i ona pocela pretjerivat ocito se stvorio kartel kurvi pa dampiraju cijene😆😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh