ZAGREB - Iskustva & recenzije

Samo info, zvao javila se. Dog za pola sata. Nakon toga zvao, il se ne javi ili poklopi. Tako da zajeb...
 
Jucer posjetio damu, btb malo cicama kruzi po ledima nakon 5 minuta okret, malo opet kruzi cicama...oral kaze moze sa ili bez, ja uzeo sa....vise drkanje nego oral..kaze ne radi duboko grlo....alo...glacic jedva da stavi...odnos malo gore ne moze dugo stalno govori da je uska...trn off...okret u doggy udaraj dok ne odapnes...
tusiranje prije i poslije...prostor zadimljen pusi kao turcin...haha mislim da je mala ciganske rase... nema diranja po licu...cice ok tvrde oko 3 (4 nije sigurno)
Otisao kod nje samo zbog tetovaza, ostao razocaran..steta 80 novih...jedva ceka da te se rijesi, zato bio jednom i nikada vise, u svakom pogledu sto se mene tice izbjegavati...slike njene obukla se nakon svega u rozi komplet kao na slikama....
 
Jucer posjetio damu, btb malo cicama kruzi po ledima nakon 5 minuta okret, malo opet kruzi cicama...oral kaze moze sa ili bez, ja uzeo sa....vise drkanje nego oral..kaze ne radi duboko grlo....alo...glacic jedva da stavi...odnos malo gore ne moze dugo stalno govori da je uska...trn off...okret u doggy udaraj dok ne odapnes...
tusiranje prije i poslije...prostor zadimljen pusi kao turcin...haha mislim da je mala ciganske rase... nema diranja po licu...cice ok tvrde oko 3 (4 nije sigurno)
Otisao kod nje samo zbog tetovaza, ostao razocaran..steta 80 novih...jedva ceka da te se rijesi, zato bio jednom i nikada vise, u svakom pogledu sto se mene tice izbjegavati...slike njene obukla se nakon svega u rozi komplet kao na slikama....
Kako dižu cijene...prošle godine je bila 400 bivših, pola sata.....
Jel se mi možemo žaliti nekom ministarstvu, zbog pretjeranog dizanja cijena...to više nije normalno....
 
Pozdrav svima. Evo da da vama podijel. Dogovorim. Termin u 18h
.kad sam dosao. Zovem a doticne isključila broj. Adresa Gustava Krkleca 3.!neznan da li je jos nekog iz igrala
O njoj ti nazalost nema nijedna pozitivna recenzija. Iduci put dobro provjeri di ides
 
Kako me zaznula ona šta sam prije stavio post, zvao ovaj oglas. Javila se , b2b 70€, ostalo dogovor u prostoru. Stan je blizina Kvatrića. Kolko sam shvatio više ih je. Stol za masažu, ponuđeno tuširanje prije i poslije.Cura sa oglasa je niža, dosta jače guzice i bokova, ima i trbuha. Cice manje, ali čvrste. Nudi oral 30+ i odnos 50+. Koliko nije neka sreća izgledom, nadoknađuje ponašanjem, al svakako nije nešto šta bi ponovio, pogotovo za tu lovu. Da se dirat svukuda, pa sam i završio ručno. Eto, možda nekome pomogme...
 
Pozdrav svima. Evo da da vama podijel. Dogovorim. Termin u 18h
.kad sam dosao. Zovem a doticne isključila broj. Adresa Gustava Krkleca 3.!neznan da li je jos nekog iz igrala
Napravila ti je uslugu sta ti se nije javila...
I bolje da se nisi nasao s njom
 
Ako ces iskreno ja ih 90% jebem bez kondoma i nista. Od Zagreba, Mostara, Banja Luke do Beograda, sve daju za malo vece pare. Davao sam i po 900€ za sex bez ali sve pristaju. Tako da to sto daje bez pa nemoj da te cudi. Ako koja ne da prvi put opet poslije da.
I ti si kao pametan sad,kad si se zadnji put testirao liku na bolestine?
 

Eto, bio ja.
Plava simpatična i plaha Bosančica, lijepo tijelo, faca tak tak. Da se dirat i mazit, sve radi s kondomom, oral i sex, ne znam za anal. Surađuje u pozama, kolko trdba, ali nema strasti. Higijena super, prostor uredan app blizu Gl. kolodvora. Nagrada 60 teslića za 30 min, nisam zapamtio za sat kolko je...Nije loše za odradit u krizi.

Čini mi se da se na ovom oglasu smjenjuje par cura, u tjednim šihtama, jer kad sam zval pred par tjedana mislim da se javila druga cura, druga tarifa i anal, Utrine, al nisam bio tad...
eto pa možda kome pomogne
 

Eto, bio ja.
Plava simpatična i plaha Bosančica, lijepo tijelo, faca tak tak. Da se dirat i mazit, sve radi s kondomom, oral i sex, ne znam za anal. Surađuje u pozama, kolko trdba, ali nema strasti. Higijena super, prostor uredan app blizu Gl. kolodvora. Nagrada 60 teslića za 30 min, nisam zapamtio za sat kolko je...Nije loše za odradit u krizi.

Čini mi se da se na ovom oglasu smjenjuje par cura, u tjednim šihtama, jer kad sam zval pred par tjedana mislim da se javila druga cura, druga tarifa i anal, Utrine, al nisam bio tad...
eto pa možda kome pomogne
Isprika, stavio ssm krivi link. Ova se recenzija odnosi na ovi oglas Loraa Blond:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh