ZAGREB - GFE lista

Sve je to meni jasno, frende. Ali ja ne želim prihvatiti da ću krepati kao djevac i da nikad curu ne poljubim. Jebiga, znam da badava sigurno neću nikad jer izgledam tako kako izgledam, dakle ostaje mi da platim. Razmišljao sam prvo da platim za običan seks, ali tu ima ono kaj ti veliš, ako nema kemije neću uživati. A i pitanje da li bi i kurva pristala na seks kad me vidi :D Druga stvar je da mi je malo neugodno ovako star doći na kurvu i da bi se vjerojatno smijala kad bi vidla da o seksu ne znam ništa. Ljubljenje, maženje i držanje za ruke je ipak druga stvar i za to bih svakako platio da ipak to jednom iskusim. Najveći problem je u novcu, jer pretpostavljam da za ljubljenje i držanje za ruke naplaćuju puno više nego za običan seks. Mjesečno zaradim oko 2000 kn za 5 radnih dana u tjednu. Radim težak fizički posao i taj krvavo zarađeni novac potrošim na osnovno preživljavanje i ne mogu platiti basnoslovne cifre da se poljubim. Kak sam rekao, 300-400 kn max a teško da ću za te novce naći neku.
Čitam ove tvoje postove i razumijem te na kaj ciljaš….
Ali frende,platit nekome da se ljubis cca 300-400 kn….Stvarno nema smisla…
Ostat ces bez 400 kn a neće ti se nista promijeniti u tvojoj glavi…😉

Daj si malo vremena i prolistaj forum…
Ima ih dosta o kojima su napisane recenzije,vise manje o svima je pisano…
Nadi koja ti odgovara i dogovori jedno dobro pušenje bez kondoma za tih 400 kn…
Lijepo se prije toga uredi dolje gdje treba,operi,namirisi se sa parfemom i u akciju…

Vjeruj mi,bolje ces se osjećati poslije i bit ces sretan ko malo dijete…🤗
A ne da bacaš lovu u vjetar na ljubljenje…
 
Sve je to meni jasno, frende. Ali ja ne želim prihvatiti da ću krepati kao djevac i da nikad curu ne poljubim. Jebiga, znam da badava sigurno neću nikad jer izgledam tako kako izgledam, dakle ostaje mi da platim. Razmišljao sam prvo da platim za običan seks, ali tu ima ono kaj ti veliš, ako nema kemije neću uživati. A i pitanje da li bi i kurva pristala na seks kad me vidi :D Druga stvar je da mi je malo neugodno ovako star doći na kurvu i da bi se vjerojatno smijala kad bi vidla da o seksu ne znam ništa. Ljubljenje, maženje i držanje za ruke je ipak druga stvar i za to bih svakako platio da ipak to jednom iskusim. Najveći problem je u novcu, jer pretpostavljam da za ljubljenje i držanje za ruke naplaćuju puno više nego za običan seks. Mjesečno zaradim oko 2000 kn za 5 radnih dana u tjednu. Radim težak fizički posao i taj krvavo zarađeni novac potrošim na osnovno preživljavanje i ne mogu platiti basnoslovne cifre da se poljubim. Kak sam rekao, 300-400 kn max a teško da ću za te novce naći neku.
Jesi razmislio o promjeni posla
 
Sve je to meni jasno, frende. Ali ja ne želim prihvatiti da ću krepati kao djevac i da nikad curu ne poljubim. Jebiga, znam da badava sigurno neću nikad jer izgledam tako kako izgledam, dakle ostaje mi da platim. Razmišljao sam prvo da platim za običan seks, ali tu ima ono kaj ti veliš, ako nema kemije neću uživati. A i pitanje da li bi i kurva pristala na seks kad me vidi :D Druga stvar je da mi je malo neugodno ovako star doći na kurvu i da bi se vjerojatno smijala kad bi vidla da o seksu ne znam ništa. Ljubljenje, maženje i držanje za ruke je ipak druga stvar i za to bih svakako platio da ipak to jednom iskusim. Najveći problem je u novcu, jer pretpostavljam da za ljubljenje i držanje za ruke naplaćuju puno više nego za običan seks. Mjesečno zaradim oko 2000 kn za 5 radnih dana u tjednu. Radim težak fizički posao i taj krvavo zarađeni novac potrošim na osnovno preživljavanje i ne mogu platiti basnoslovne cifre da se poljubim. Kak sam rekao, 300-400 kn max a teško da ću za te novce naći neku.
Imaš krivu percepciju. Ako smatraš da si preružan za sex, onda ćeš ljubljenje još teže dobiti. Ali nasreću, bez razloga brineš. To što možda imaš 5 banki, a nikad nisi umočio, nju uopće nije briga. Nisi joj ni prvi ni zadnji takav, one se više ničemu ne čude i ne smiju se. Nisi ni svjestan čega su se sve nagledale i naslušale do sad. Za novce će sve napraviti. Uostalom, nećeš ju oženiti da ti je bitno kakav dojam ostavljaš i da li sramotiš.

Ako ja mogu već godinama za 200-300kn upražnjavati svoj fetiš i nijedna mi se ne smije, onda ćeš i ti umočiti koliko god ružan bio. Jer u ovom hobiju vrijedi inverzija. Skoro sve gadosti prolaze, dok istovremeno normalne stvari ne. Ovdje ćeš relativno lako ispuniti perverziju za koju bi te vlastita cura poslala na psihijatriju, ali ćeš se zato teško poljubiti, što bi u vezi/braku bilo podrazumijevano.

To je zato jer se cure iz oglasnika kod sexa lako isključe i dok ti pumpaš, ona u mislima plovi tko zna gdje. Po automatizmu povremeno ispušta neke zvukove, da bi stvorila dojam da uživa. A kod ljubljenja mora biti uključena. Iz istog razloga i većina njih ne želi tebe jahati jer bi opet one morale biti uključene, već žele da ti njih jašeš.
 
Ovo je sex-forum, a ne burza rada. Zašto bi mijenjao posao? Ako je ovako naviknut cijeli život, teško da će promijeniti karijeru radi malo žvaljenja. Da sam ja čekao bolji posao ili veliku zaradu, do današnjeg dana bi samo maštao o svom fetišu.
Gramatički je pismen, znači da nije retard i da je glava okej. A ako radi teški fizički posao nema ni tjelesnog oštećenja. Samim tim može zarađivati više od 2000kn mjesečno, odnosno manje od minimalca - znači da radi na crno kod nekog.

A kad shvati da vrijedi više i počne zarađivati više moći će platiti i više za kurvu.

Tako da sex forum/burza rada, sve je to povezano.
 
Hvala vam puno na savjetima, dečki. Možda i napravim ovo kaj Kiki veli.
Ljubljenje znam da badava sigurno neću dobiti, ali sam mislio da se možda može platiti za to. Jbg, znači i to bu teško išlo :(
Nije mi jasno ovo kaj ti veliš, Footjober. Ako se one isključe, kako onda mogu ispunjavati fetiše? Ne znam kakvih sve fetiša ima, ali kak veliš da skoro sve gadosti prolaze, ak prolaze gadosti kak ne prolazi ljubljenje? Jel možeš navesti par primjera tih "gadnih fetiša" čisto da usporedim s ljubljenjem?
Dobro veli Aki, radim na crno, ali teško je naći neki bolji posao kad nemam nikakvo zanimanje. I fizikalu u ovim godinama teško podnosim i pitanje koliko ću to još moći raditi. Neki finiji posao sigurno neću dobiti.
 
Pa kod fetiša se još lakše isključe nego kod klasike. Pogotovo kod ovog mog. Čak joj je i manja žrtva da joj svršim po tabanima/listovima/bedrima nego npr. u usta. Kao i kod klasike, opet ja sve radim. Umjesto u picu trpam joj među stopala. Dok ju škakljam po tabanima ili ih njušim i ližem, opet ja radim, a ne ona.

S obzirom na to da ni s čim nemaš iskustva, odaberi bilo koju pouzdanu (to je ona nekolicina uvijek istih imena koja se stalno vrte ovdje i pozitivno su recenzirane) i traži makar ručni rad za početak. To ti je uvijek najjeftinije, 150-250kn i to od svake možeš dobiti. Ili za 300kn u kompletu s masažom kod ovih maserki u salonima. Tek toliko da dobiješ nekakvu predodžbu kako ti susreti izgledaju, kako se one ponašaju, kako se ti trebaš ponašati itd. Ako ti se svidi, prebaciš se na veće i skuplje usluge.
 
Sve je to meni jasno, frende. Ali ja ne želim prihvatiti da ću krepati kao djevac i da nikad curu ne poljubim. Jebiga, znam da badava sigurno neću nikad jer izgledam tako kako izgledam, dakle ostaje mi da platim. Razmišljao sam prvo da platim za običan seks, ali tu ima ono kaj ti veliš, ako nema kemije neću uživati. A i pitanje da li bi i kurva pristala na seks kad me vidi :D Druga stvar je da mi je malo neugodno ovako star doći na kurvu i da bi se vjerojatno smijala kad bi vidla da o seksu ne znam ništa. Ljubljenje, maženje i držanje za ruke je ipak druga stvar i za to bih svakako platio da ipak to jednom iskusim. Najveći problem je u novcu, jer pretpostavljam da za ljubljenje i držanje za ruke naplaćuju puno više nego za običan seks. Mjesečno zaradim oko 2000 kn za 5 radnih dana u tjednu. Radim težak fizički posao i taj krvavo zarađeni novac potrošim na osnovno preživljavanje i ne mogu platiti basnoslovne cifre da se poljubim. Kak sam rekao, 300-400 kn max a teško da ću za te novce naći neku.
Počni se prostituirat...ima dosta prederčina ovdje🤣
 
Dobro veli Aki, radim na crno, ali teško je naći neki bolji posao kad nemam nikakvo zanimanje. I fizikalu u ovim godinama teško podnosim i pitanje koliko ću to još moći raditi. Neki finiji posao sigurno neću dobiti.
Daj me nemoj zajebavati, nemreš imati tak nisko mišljenje o sebi. Cistacica kod nas u firmi je mutava u 3pm, ima osnovnu skolu i duplo vecu placu. U startu si bolji od nje.


Prelistaj si malo, npr. skladištar možeš s osnovnom raditi.
 
Hvala vam puno na savjetima, dečki. Možda i napravim ovo kaj Kiki veli.
Ljubljenje znam da badava sigurno neću dobiti, ali sam mislio da se možda može platiti za to. Jbg, znači i to bu teško išlo :(
Nije mi jasno ovo kaj ti veliš, Footjober. Ako se one isključe, kako onda mogu ispunjavati fetiše? Ne znam kakvih sve fetiša ima, ali kak veliš da skoro sve gadosti prolaze, ak prolaze gadosti kak ne prolazi ljubljenje? Jel možeš navesti par primjera tih "gadnih fetiša" čisto da usporedim s ljubljenjem?
Dobro veli Aki, radim na crno, ali teško je naći neki bolji posao kad nemam nikakvo zanimanje. I fizikalu u ovim godinama teško podnosim i pitanje koliko ću to još moći raditi. Neki finiji posao sigurno neću dobiti.
Koja županija?
 
Omega...Zagreb.
Footjober...koliko traje taj ručni rad za 150 kn? Jel ostaneš kod nje pola sata ili samo dok ne svršiš? Jel ono, ak svršim za 2 minute bacio sam 150 kuna za 2 minute. A dok ti ga odrađuje, jel ju možeš bar malo zašlatat ili se to dodatno plaća? A ovo u salonima, jesu to ovi legalni saloni za masažu? Ne kužim to, dođem u salon i kaj da velim, da hoću komplet za 300 kn? Kak ide ta spika i proces? I što znači komplet? Masaža i seks? Ili samo pušenje bez seksa?
Aki...baš ću prelistati oglase, hvala :)
Snow...tebe neću komentirat, ne spuštam se na tvoj nivo :)
 
Omega...Zagreb.
Footjober...koliko traje taj ručni rad za 150 kn? Jel ostaneš kod nje pola sata ili samo dok ne svršiš? Jel ono, ak svršim za 2 minute bacio sam 150 kuna za 2 minute. A dok ti ga odrađuje, jel ju možeš bar malo zašlatat ili se to dodatno plaća? A ovo u salonima, jesu to ovi legalni saloni za masažu? Ne kužim to, dođem u salon i kaj da velim, da hoću komplet za 300 kn? Kak ide ta spika i proces? I što znači komplet? Masaža i seks? Ili samo pušenje bez seksa?
Aki...baš ću prelistati oglase, hvala :)
Snow...tebe neću komentirat, ne spuštam se na tvoj nivo :)
Ma ja bih tebi preporucio Deu za prvi put, dobra masaza, dobijes pljugicu, cura je fkt super kao osoba, jedino kaj ju ne bus mogo ljubit. Malo popricaj s njom, ovo kaj nama pricas i tak. Mislim da ce ti se svidjeti.
 
Omega...Zagreb.
Footjober...koliko traje taj ručni rad za 150 kn? Jel ostaneš kod nje pola sata ili samo dok ne svršiš? Jel ono, ak svršim za 2 minute bacio sam 150 kuna za 2 minute. A dok ti ga odrađuje, jel ju možeš bar malo zašlatat ili se to dodatno plaća? A ovo u salonima, jesu to ovi legalni saloni za masažu? Ne kužim to, dođem u salon i kaj da velim, da hoću komplet za 300 kn? Kak ide ta spika i proces? I što znači komplet? Masaža i seks? Ili samo pušenje bez seksa?
Aki...baš ću prelistati oglase, hvala :)
Snow...tebe neću komentirat, ne spuštam se na tvoj nivo :)
Pa u zagrebu su barem iznadprosječne plaće u odnosu na ostatak HR
 
Ma ja bih tebi preporucio Deu za prvi put, dobra masaza, dobijes pljugicu, cura je fkt super kao osoba, jedino kaj ju ne bus mogo ljubit. Malo popricaj s njom, ovo kaj nama pricas i tak. Mislim da ce ti se svidjeti.

Jel može malo više informacija o toj Dei? Godine, izgled, cijena? Prvenstveno me cijena zanima.
 
Omega...Zagreb.
Footjober...koliko traje taj ručni rad za 150 kn? Jel ostaneš kod nje pola sata ili samo dok ne svršiš? Jel ono, ak svršim za 2 minute bacio sam 150 kuna za 2 minute. A dok ti ga odrađuje, jel ju možeš bar malo zašlatat ili se to dodatno plaća? A ovo u salonima, jesu to ovi legalni saloni za masažu? Ne kužim to, dođem u salon i kaj da velim, da hoću komplet za 300 kn? Kak ide ta spika i proces? I što znači komplet? Masaža i seks? Ili samo pušenje bez seksa?
Aki...baš ću prelistati oglase, hvala :)
Snow...tebe neću komentirat, ne spuštam se na tvoj nivo :)
Ako eksplodiraš za 2 minute, jasno je da ćeš ranije od predviđenih pola sata napustiti mjesto zločina :ROFLMAO:
Osim ako ti se preostalih 28 minuta priča o Ukrajini. Kako kod bilo, ako si gotov za 2 min, svakako je bačen novac, bez obzira dal se pokupio odmah ili još pola sata mlatio praznu slamu. Nemaš 15g, valjda već imaš nekakvu kontrolu nad mišićima tamo dolje, da možeš bar donekle po volji odgađati finale. Makar, računaj na to da će te svaka htjeti što prije dovršiti, na način da ga nakon izvjesnog vremena počne jače stiskati, brže pumpati, stenjati ili govoriti "ajde ajde ajde", ali ja nikad ne reagiram na to.

Naravno da ju možeš pipati za vrijeme akcije, ali samo površinski ako znaš šta to znači. Neke od ovih u salonima znaju dodatno naplaćivati da masiraju gole. Nema među sex-oglasima legalnog salona. Legalni su oni čiju tablu vidiš vani na zgradi i obično nude samo medicinske masaže. Ako ti se kod takve maserke digne, velika je šansa da te odma izbaci van ili ti čak zaprijeti policijom.

Komplet znači sex. Već preko telefona pitaš za usluge i cijene. Kad dođeš, kaže ti da se raskomotiš i obično pita "Kako ćemo?", "Hoćemo prvo riješiti financije?" ili nešto slično. Uvijek plaćaš prije akcije. Ako je riječ o salonu i dogovorio si samo ručni rad, svučeš se i legneš trbuhom na onaj masažni stol. Uzme nekakvo ulje i počne s nekom (uglavnom lošom) kvazi-masažom. Za 5-10 min, kaže ti da se okreneš na leđa i počne ti drkati. Ako ti je još uvijek spušten, počne pizdekati da nemre tako raditi, da je u tebi problem itd... I nedaj se nagovoriti na kondom, da svršiš u maramicu i slične gluposti. Ako sazna da ti je prvi put, mogla bi te tako izigrati. Zato nastoj ne odati se.
 
Hvala frende :)
Imam ja kontrolu nad mišićima kod drkanja, ali ne znam kak bi se ponašao uživo s curom. A ovo kaj veliš za razgovor, pa ni to nije loše ako traje pola sata. Nisam pričal s curom više od 5 minuta već valjda 20 godina :) Niti taj razgovor ne bi bio loš da malo dignem samopouzdanje ako bi koštalo samo 150 kn a uključuje i drkenzi.
Kaj je to površinsko pipanje? I kak da nađem onda te salone?
A sad kad ovo zadnje pročitam, možda i bolje da ne idem...lako je moguće da bi mi bio spušten od nervoze i ako bi me u tom slučaju poslala van onda sam bacio teško zarađeni novac.
Meni bi trebala neka koja bi recimo 15-20 minuta prvo malo popričala samnom da me opusti, a preostalih 10-ak minuta da ga obradi. Jel ja fakat ne znam kaj bi trebao reći i o čem da pričam s njom dok ga recimo drka ili puši.
 
Hvala frende :)
Imam ja kontrolu nad mišićima kod drkanja, ali ne znam kak bi se ponašao uživo s curom. A ovo kaj veliš za razgovor, pa ni to nije loše ako traje pola sata. Nisam pričal s curom više od 5 minuta već valjda 20 godina :) Niti taj razgovor ne bi bio loš da malo dignem samopouzdanje ako bi koštalo samo 150 kn a uključuje i drkenzi.
Kaj je to površinsko pipanje? I kak da nađem onda te salone?
A sad kad ovo zadnje pročitam, možda i bolje da ne idem...lako je moguće da bi mi bio spušten od nervoze i ako bi me u tom slučaju poslala van onda sam bacio teško zarađeni novac.
Meni bi trebala neka koja bi recimo 15-20 minuta prvo malo popričala samnom da me opusti, a preostalih 10-ak minuta da ga obradi. Jel ja fakat ne znam kaj bi trebao reći i o čem da pričam s njom dok ga recimo drka ili puši.
Previše razbijaš glavu i unaprijed si stvaraš pritisak. Kad pocne akcija ne moras apsolutno nis govoriti, samo ju pusti da radi ili usmjeravaj kak ti paše. Vecina koje sam posjetio popričaju prvo, barem 5 min, a neke i duze.
 
Hvala frende :)
Imam ja kontrolu nad mišićima kod drkanja, ali ne znam kak bi se ponašao uživo s curom. A ovo kaj veliš za razgovor, pa ni to nije loše ako traje pola sata. Nisam pričal s curom više od 5 minuta već valjda 20 godina :) Niti taj razgovor ne bi bio loš da malo dignem samopouzdanje ako bi koštalo samo 150 kn a uključuje i drkenzi.
Kaj je to površinsko pipanje? I kak da nađem onda te salone?
A sad kad ovo zadnje pročitam, možda i bolje da ne idem...lako je moguće da bi mi bio spušten od nervoze i ako bi me u tom slučaju poslala van onda sam bacio teško zarađeni novac.
Meni bi trebala neka koja bi recimo 15-20 minuta prvo malo popričala samnom da me opusti, a preostalih 10-ak minuta da ga obradi. Jel ja fakat ne znam kaj bi trebao reći i o čem da pričam s njom dok ga recimo drka ili puši.
Ako ti je plafon 150, onda odustani od ovog sporta. Dea te lijepo izmasira i poprica s tobom, budes 45 min kod nje cca, bez iznimke. Lako nadjes jos recenzija za nju ovdje. Ja sam uvjeren da za ono kaj trazis, bolje nemres proci. Uzmes masazu za pocetak pa vidis kasnije.
 
Čitajući ovo kolega ja bi ti preporučio silviju milf , zna te opustit a i sluša tvoje želje , a sta se pričanja tiče i to ona odradi , a ti samo slušaš i uzivaš
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh