ZAGREB - GFE lista

Pa ovaj Valderama zajebava cijeli forum, bilo tko da je jučer pao s Marsa više bi znao o kurvama i kurvanju nego što on to ovdje piše i prezentira. Jednostavno nije moguće da čovjek u 50-ima u ovo vrijeme informatizacije, slobodnog seksa i polulegalne prostitucije nema pojma o seksu, kurvama i prostituciji....
Daj Valderama nemoj zajebavati ekipu.
Ne zajebavam se, frende. Da se bar zajebavam. I nemam 50 nego 40. Vjeruj mi da je istina sve kaj pišem i da bih najrađe volio da nije, ali nažalost je.
 
Da pogurnem temu na gore.

Osim Leone (ako nemaš rudnik u ustima!) koja se još ljubi (i nudi oralac bez)?

Mirela (erotik djevojka) koliko sam razumio se ne ljubi. Ako ima netko drugo iskustvo neka javi.

Također Minea (vitka brazilska guza), ali ona isto samo puši sa gumicom.

Zbog neureda na forumu nemogu naći ništa o Lauri (madmosel):


Kolegu kajmai-a je ova ljubila:


Samo cura je preko 40 i tijelo nije neš kaj... Kaj stvarno tako loše izgleda...?

Dečki, pomozite! Otkad je Viki nestala je dobiti onaj GFE postalo užasno teško! Kaj ima u tome strašno, ako mušterija pristojna, uredna, čista i ako ima sve zube u ustima...? Pa neka dobro odglumi!
Vatrena i paklena ima 39 godina, tako da ne lupaj
 
Info glede GFE-a koji možda nekome može pomoći. Ja nisam bio, ali 2 frenda su bili kod te Vatrene i paklene ( plavuša iz Nehajske - 0923922310 ) i obojica su dobili ljubljenje. Oglašava se kao i Nestašni zvrk. 400 kn/ pola sata.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh