ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ali iskreno za tu crnku ni ne treba placati jer se ta stalno jebe.Proslo lito kad je bia Mile Kitic u Aque bilo je jedno 3 ujutro i vidis ovu kako skace po nekom liku odma ispod kluba uz plazu.Ta je stalno u Aque samo je treba naci i nakon par pica opaliti.
 
Znaci Ivana definitivno radi za lovu samo treba naci broj. Što je sa sestrom. Po slikama na fejsu isto crnka. A i mama bi mogla bit interesantna
 
Nebilo mi teško nazovem sad tog poznanika u Biograd koji mi je rekao za njih. Kaže ovako : Misli da žive u Benkovcu. Imaju oko 30 godina i da rade u nekoj firmi koja obrađuje metal??? (Rekao je kojoj ja naravno zaboravio). On je ČUO da se jebu za lovu. E sad a kaže da im je tac bio u zatvoru prije 20- tak godina i da je tada mama bila aktivna i jebavala se po Polači i okolici za lovu. Moja predpostavka je da bi to sad mogla bit dobra milfara.

Ako netko iz ovoga može izvuči kakvo saznanje ili kontakt bio bi zahvalan
kolko jadan očajan paćenik i drkaroš moraš na svijetu biti da ovako nešto detaljno iznosiš tu. Jesi sad zadovoljan sto si ekipi tu to napisao? ti je srce i dusa na miru? ..a o fotografijama da ne pričam. Sve me strah doc u Zadar kad vidim ovakve....
 
kolko jadan očajan paćenik i drkaroš moraš na svijetu biti da ovako nešto detaljno iznosiš tu. Jesi sad zadovoljan sto si ekipi tu to napisao? ti je srce i dusa na miru? ..a o fotografijama da ne pričam. Sve me strah doc u Zadar kad vidim ovakve....
Druže ako tražiš moral i etiku pogriješio si web stranicu
 
nikome se neću javiti u pp, nemojte si spamat temu bezveze, radije prestanite radit ovakve stvari i poštujte diskreciju.. jer dok toga ima nijedna cura vam neće doć a niti javit se. sretno!
Nema potrebe generalizirati jer nismo svi ovdje isti..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh