ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Apsolutno. Ako dodje do promjene ti ces to sigurno naravno i reci. Jer nada uvijek ostaje;)

Nevjerojatno je kakav si ti p*čkopaćenik @Aster.
Djevojka je 394 puta napisala na književnom Hr jeziku da nema namjeru niti se želi javljati preko PP poruka nikome a ti opet kontinuirano svoju debilsku priču "Pa nismo svi isti", "Javi se u PP, ne rade ti poruke", "Nada uvijek ostaje" i da ne nabrajam dalje te tvoje glupave izjave.

Kakva si ti jednojajčana stanica u pm...za proučavanje i stručno nadgledanje 24/7.
 
Nevjerojatno je kakav si ti p*čkopaćenik @Aster.
Djevojka je 394 puta napisala na književnom Hr jeziku da nema namjeru niti se želi javljati preko PP poruka nikome a ti opet kontinuirano svoju debilsku priču "Pa nismo svi isti", "Javi se u PP, ne rade ti poruke", "Nada uvijek ostaje" i da ne nabrajam dalje te tvoje glupave izjave.

Kakva si ti jednojajčana stanica u pm...za proučavanje i stručno nadgledanje 24/7.
Eto balavi konju bitno je da si ti sada napisao esej o meni i zivis u nadi da ce ta ista procitati taj esej. Buduci da si me tako lijepo i plasticno opisao, sada obrisi bale i smrke i drkaj u toj nadi da ce se bas tebi javiti, jer si tako jebeno usao u njen supak i samo ti oks nogice vire iz njega.
 
Eto balavi konju bitno je da si ti sada napisao esej o meni i zivis u nadi da ce ta ista procitati taj esej. Buduci da si me tako lijepo i plasticno opisao, sada obrisi bale i smrke i drkaj u toj nadi da ce se bas tebi javiti, jer si tako jebeno usao u njen supak i samo ti oks nogice vire iz njega.
pročitala sam, i u pravu je u potpunosti :)
nekad treba ipak povuc kočnicu....
 
U cemu je problem ako sam ti napisao jednu recenicu kroz zajebanciju tu???
problem je šta tu dođe cura i odmah E DAJ JAVI MI SE U INBOX, ma alo 🤌🏼🤌🏼🤌🏼
Tko ti/vam šta nudi? Čak i da je zajebancija, pojedini ste svi isti.
A sta je najbolje, ne shvaćate da sto manje tu pisete i pričate, iznosite neke stvari.. da ćete vise izbora i povjerenja od zenske imat.
Ima cura, evo ih dvije samnom tu al čemu da gubimo vrijeme tu kad gledamo dalje od ovog foruma. Ovaj forum je cisto da znamo koga se trebamo kloniti i gdje NE tražiti. lijep pozdrav 🙃
 
problem je šta tu dođe cura i odmah E DAJ JAVI MI SE U INBOX, ma alo 🤌🏼🤌🏼🤌🏼
Tko ti/vam šta nudi? Čak i da je zajebancija, pojedini ste svi isti.
A sta je najbolje, ne shvaćate da sto manje tu pisete i pričate, iznosite neke stvari.. da ćete vise izbora i povjerenja od zenske imat.a
Ima cura, evo ih dvije samnom tu al čemu da gubimo vrijeme tu kad gledamo dalje od ovog foruma. Ovaj forum je cisto da znamo koga se trebamo kloniti i gdje NE tražiti. lijep pozdrav 🙃
Ja sam tebi napisao kroz salu poruku i napisao da generaliziras jer sve ovdje stavljas u isti kos, a nismo svi ovdje isti. Ovaj borke od 47 komentara u 45 vrijedja i omalovazava ovdje ljude i ima par komentara ajmo reci normalnih. Briga mene za druge. Ne diraj me jer te ne diram to pravilo kod mene igra. A komentari s uvredama i bahacenjem u startu rjesavam istom mjerom.
 
problem je šta tu dođe cura i odmah E DAJ JAVI MI SE U INBOX, ma alo 🤌🏼🤌🏼🤌🏼
Tko ti/vam šta nudi? Čak i da je zajebancija, pojedini ste svi isti.
A sta je najbolje, ne shvaćate da sto manje tu pisete i pričate, iznosite neke stvari.. da ćete vise izbora i povjerenja od zenske imat.
Ima cura, evo ih dvije samnom tu al čemu da gubimo vrijeme tu kad gledamo dalje od ovog foruma. Ovaj forum je cisto da znamo koga se trebamo kloniti i gdje NE tražiti. lijep pozdrav 🙃
Ne trazimo mi povjerenje nego picke.
 
svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i ja, nisam nikoga izdvojila iz mase. A to šta se s nekima slažem kao i neki samnom ne znaci da mi se ulizuju niti da sam im se javila, pozzz
Apsolutno. Ali nacin komentiranua je drugo. Jedno je fino i argumentirano pricati,a drugo je bahato preseravanje na racun drugih sebe dizuci na tudji racun. To je bit price
 
Pozz frendovi, dali netko zna ima li u zadru nesto osim ege, ako netko ima neki kontakt?
moze i od ove ivane i marine marin
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh