ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio ko kod iryne? Sa plavog oglasnika?
Zvao ja ali bahata neka tuka, kao 1500 sat ali ne smijes nista pitati, sto tocno, koliko puta se moze itd, znaci detaljnije to joj je kao ispod casti, to tek kad se nadjemo. E pa curo draga meni ( koji btw placam) se ne da nalaziti s tobom da bi saznao da ti ne smijem svrsiti po faci jer ti je to fuj fuj ili da je samo jedan put dopusteno svrsiti i takve stvari. Tako da dok ne promjenis pristup- odjeb. Zaobilaziti.
 
Zvao ja ali bahata neka tuka, kao 1500 sat ali ne smijes nista pitati, sto tocno, koliko puta se moze itd, znaci detaljnije to joj je kao ispod casti, to tek kad se nadjemo. E pa curo draga meni ( koji btw placam) se ne da nalaziti s tobom da bi saznao da ti ne smijem svrsiti po faci jer ti je to fuj fuj ili da je samo jedan put dopusteno svrsiti i takve stvari. Tako da dok ne promjenis pristup- odjeb. Zaobilaziti.
Zvao ja ali bahata neka tuka, kao 1500 sat ali ne smijes nista pitati, sto tocno, koliko puta se moze itd, znaci detaljnije to joj je kao ispod casti, to tek kad se nadjemo. E pa curo draga meni ( koji btw placam) se ne da nalaziti s tobom da bi saznao da ti ne smijem svrsiti po faci jer ti je to fuj fuj ili da je samo jedan put dopusteno svrsiti i takve stvari. Tako da dok ne promjenis pristup- odjeb. Zaobilaziti.
 
Ima izmedu 35 i 40 godina. Bio prosle god snjom. Samo vas prostor. S obzirom da nisam toliko puno u igri da sam bio kod ovih sa EGE i nekih "elitnijih" jer mi se neda davati 1000+kuna iskreno jer se neke stvarno cijene punoo neznam mozda sam u krivu, u zg sasvim oke ponuda za manje novaca od EGE. Moje iskustvo bilo dobro ponovio ga opet ubrzo odtad se nismo culi jer vise nisam stalno u zd. Dogovorili kad ce doci. Dosla po dogovoru sve pet. Oral bez ostalo sa. S obzirom na ponudu u dalmaciji i posebno u zadru bilo tip top. Sise nema bas ali ionako vise preferiram guzu, guza fino mekana. Sve po dogovoru bude ispunjeno. Pauza za cigar i sto oces doslovno ko sa curom, voli seks voli pricat o seksu. Sad nez sto je bilo tocno s tobom ali eto. Ovo sve s moje strane.
Zna li ko je radi još ova iz arbanasa? Hvala..
 
Trazi 150 eura meni je dala za 700kn
Slike su fotosopirane ali kilogrami visina i godine su tocne
Sve u svemu nije lose,za mene pusenje malo blago al ovo druge nemam zalbe
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh