ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio tko
 
Gospodo, muškarac san od 26 godina. Situacija u Dalmaciji je užas..Hrvatska općenito je zemlja bez ikakvih prilika i frustriran sam zbog toga..Jedina svjetla točka je Zagreb, a i on je kurac za ono što ima vanka. Zadnji put sam iša sam do Zagreba,ali neda mi se davati skoro 200kn za autoput i 400kn goriva da bih sprčia nešto gore. Što kažete da se organiziramo i odemo s busom(povratna karta cca 200 kn) ili nečijim autom i skupa platimo gorivo i autoput,izašlo bi nas puno jeftinije na taj način,a i zašto ne bismo upoznali nove ljude i moža čak osnovali ekipu. Život je prekratak da živimo ko pasi bez ikakve zajebancije i uživancije u životu.. Tko je za neka se javi u inbox !
 
Bila je jednom neka Anna sa EGE. Platio sam joj 200eura, a ostao sam cijelu noć sa njom. I bila je lijepa i sve je radila. Ali kasnije je nikako nisam mogao naći
 
Ma za ovu iz arbanasa me pitalo u inbox vas 10. Jos jednom da kazem cura je na dopu, ja sma se uvatia na slike, a kad sam je vidia i cua sam je izbacia iz auta.

Uglavnom za sve vas evo vam broj 092 387 2850. Valjda ga jos koristi.
Ima izmedu 35 i 40 godina. Bio prosle god snjom. Samo vas prostor. S obzirom da nisam toliko puno u igri da sam bio kod ovih sa EGE i nekih "elitnijih" jer mi se neda davati 1000+kuna iskreno jer se neke stvarno cijene punoo neznam mozda sam u krivu, u zg sasvim oke ponuda za manje novaca od EGE. Moje iskustvo bilo dobro ponovio ga opet ubrzo odtad se nismo culi jer vise nisam stalno u zd. Dogovorili kad ce doci. Dosla po dogovoru sve pet. Oral bez ostalo sa. S obzirom na ponudu u dalmaciji i posebno u zadru bilo tip top. Sise nema bas ali ionako vise preferiram guzu, guza fino mekana. Sve po dogovoru bude ispunjeno. Pauza za cigar i sto oces doslovno ko sa curom, voli seks voli pricat o seksu. Sad nez sto je bilo tocno s tobom ali eto. Ovo sve s moje strane.
 
Je li itko u zadnje vrijeme dogovorio i napravia sastanak s Nives ?
Ako može kakva recenzija ili bilo što
 
Te Brazilke su sve iste. Nemaju niti malo volje kad dodes kod njih. Žao mi je što sam uopće išao
Znaju ti biti na plavom samo na plavom ti se oglasavaju nemogu se sjetiti kako se zovu oglasivac na oglasu. Zenske su top pravi GFE doslovno se zaljubis zaboravis da si je platio komunikative i ako nezna dobro engleski prevodi trudi ako nista slike njihove ako sa blagim fotoshopom a ne ko na ege nekad dođe mi da mislim da je musko kad je vidim nasto lici 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh