ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Danas mi se javila djevojka preko Watsappa sa EGE Angel s kojom se već dva puta našao i bilo je vrh oba puta ali sa potpuno drugom slikom i druge su joj slike na profilu. Sada je crnka a prije je bila plavuša ali jasno je da je riječ o drugoj osobi. Javila mi se da je u Zadru i rekao sam ok javit ću ako se budem htio naći. Malo mi je čudno da je na profilu druga osoba a čak i stoje moja dva reviewa kad sam se našao sa drugom osobom. Kasnije sam se dogovarao naći sa drugom curom Kirom i dogovorili smo se i onda mi je odjednom poslala sliku od Angel i pitala me zašto se ne bi našao sa njom jer se ipak nećemo moći naći večeras a maloprije je napisala da se možemo naći. Sad se više profil Kire ne pojavljuje na stranici pod Zadar a malo sam skeptičan u vezi Anđele :) s time da ova nova izgleda jebozovno koliko i ona s kojom sam se našao. Je li netko od vas imao slično iskustvo ?
Ja sam bia sinoc kod te Angel i top je…crna cura ka sa slika…
 
Maja na plavom oglasniku 😆,je bija netko
Prevara jos jedan majku im jeben... nema u zadru nista... doslovno da naletim na neku da nije prevara bi se iznenadia...
Osim ovih polumutavih i pre skupih sa EEG, Marie iz poljica i one narkomanke iz arbanasa ode nema nista... sve je to jedna velika kurcina.
 
Prevara jos jedan majku im jeben... nema u zadru nista... doslovno da naletim na neku da nije prevara bi se iznenadia...
Osim ovih polumutavih i pre skupih sa EEG, Marie iz poljica i one narkomanke iz arbanasa ode nema nista... sve je to jedna velika kurcina.
Kakva je ta Marija iz Poljica,a i ova abanaska
 
Kakva je ta Marija iz Poljica,a i ova abanaska
Marija 20 i par god, deblja, vulgarna seljanka, dize cijenu svaki put kad se oglasi, izjebana i razvaljena.... bolje ga je izdrkat.

A ta druga kaze da ima 35 al ima bar 40, tu i tamo se oglasi, na slikama cak izgleda ok, a uzivo nije nesto, meni osobni nije vridono tog... jednom sam je pokupia i izbacia iz auto kad sam vidia kako izgleda i koliko je sprzena... bivsa narkomanka vjerovatno. Vidia sam posli tog da se oglasavala opet...
 
Marija 20 i par god, deblja, vulgarna seljanka, dize cijenu svaki put kad se oglasi, izjebana i razvaljena.... bolje ga je izdrkat.

A ta druga kaze da ima 35 al ima bar 40, tu i tamo se oglasi, na slikama cak izgleda ok, a uzivo nije nesto, meni osobni nije vridono tog... jednom sam je pokupia i izbacia iz auto kad sam vidia kako izgleda i koliko je sprzena... bivsa narkomanka vjerovatno. Vidia sam posli tog da se oglasavala opet...
Imas slike,posalji u private
 
Marija 20 i par god, deblja, vulgarna seljanka, dize cijenu svaki put kad se oglasi, izjebana i razvaljena.... bolje ga je izdrkat.

A ta druga kaze da ima 35 al ima bar 40, tu i tamo se oglasi, na slikama cak izgleda ok, a uzivo nije nesto, meni osobni nije vridono tog... jednom sam je pokupia i izbacia iz auto kad sam vidia kako izgleda i koliko je sprzena... bivsa narkomanka vjerovatno. Vidia sam posli tog da se oglasavala opet...
Ajd pošalji i meni
 
Marija 20 i par god, deblja, vulgarna seljanka, dize cijenu svaki put kad se oglasi, izjebana i razvaljena.... bolje ga je izdrkat.

A ta druga kaze da ima 35 al ima bar 40, tu i tamo se oglasi, na slikama cak izgleda ok, a uzivo nije nesto, meni osobni nije vridono tog... jednom sam je pokupia i izbacia iz auto kad sam vidia kako izgleda i koliko je sprzena... bivsa narkomanka vjerovatno. Vidia sam posli tog da se oglasavala opet...
Moram se nadovezati na ovu temu. Neznam ovu iz Arbanasa ,ali mi je pušila Marija u autu,mala loše puši ako imas vecu kitu,grebe sa zubima,bez zajebancije ,ima san rane na kurcu neko vrime i bolilo me...čak mi je i ona rekla da je velik ,ali boli me briga jbt ,ima pun k iskustva a jos nezna posa..a o karakteru necemo ni pričati,užas...mi joj plaćamo za posao a ona samo sere ...bia jednom i nikada više .
 
Ma za ovu iz arbanasa me pitalo u inbox vas 10. Jos jednom da kazem cura je na dopu, ja sma se uvatia na slike, a kad sam je vidia i cua sam je izbacia iz auta.

Uglavnom za sve vas evo vam broj 092 387 2850. Valjda ga jos koristi.
 
Ma za ovu iz arbanasa me pitalo u inbox vas 10. Jos jednom da kazem cura je na dopu, ja sma se uvatia na slike, a kad sam je vidia i cua sam je izbacia iz auta.

Uglavnom za sve vas evo vam broj 092 387 2850. Valjda ga jos koristi.
Bukva,smreka,jela,omorika su stvarno hot drvece koja bi prije nje maznuo. Zgodna bukva onako mladolika ili smreka vrckasta su stvarno zgodna drveca za maznuti.Prednost je sto nista ne govore. Manite se te iz arbanasa jer je to apsolutno gubljenje vremena. Znaci stvarno bi radje drvo nego tu “djevojku”..
 
Odgovoria san vec jednom na to..zajebala me 2 puta u 2 noci,i oba puta san vidia nekoga lika Brazilca kako ulazi u zgradu di mi je rekla da dodem ,Nesto je sumnjivo tu...
Ali da se nadovežem,javi se ti ,ženska se čini pička i pol pošto ih ja volin punije... Ako se sada javi i izjebeš je reci meni kakva je pa cu se i ja ponovo javiti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh