ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koga zanima usluga fetisi i slicno nek mi se javi u inbox
Sad vidim da je ovo bila ogromna greska jer mi je inbox pun poruka.Vec sam odgovoria bar 15 ljudi pa cu onda rade tu reci sto znam.Normalno ako je nekom komfornije nek pise u inbox a ne tu.Ta cura dok je radila prosle godine je nudila foot fetish i footjob(ovo drugo zalim sto nisam uzea jer osoba koja mi je dala njen broj je rekla da te rjesi za 10-tak minuta koliko joj je footjob dobar).Par puta je radila i dominaciju ali nakon sto je jedan klijent posta prenasilan onda je prekinula s tim.Ali odmah unaprijed da izbjegnem poruke u inbox-u vezano za cijene tko je kod nje uzima full uslugu naplacivala mu je 1200-1500 pa satu(upravo zato kazem da pretezito radi sa stalnima jer sami racunajte koliko u samo 5 dana posla moze dici).Ja osobno nisam uzima nista vise od masaze i orala koji moram pohvaliti i nakon par puta ponudi i svravanje u usta.OPET PONAVLJAM KAD DOBIJEM NJEN NOVI BROJ S KOJIM CE RADITI POSLATI CU TU pa onda ko bude ima srece nek se s njom dogovori.Samo da znate meni se od kad sam tu reka za nju javilo sigurno 150-200 ljudi tako da nema sanse da ce sve uzeti.
 
0976434178 Ana. Jel bia netko kod nje unazad misec dana.Danas sam je zva dva puta ali se ne javlja.
 
UPOZORENJE:po zadarskoj zupaniji kruzi broj koji zavrsava na 4798.Kao cura se dogovori s klijentom di da je pokupi i kaze mu kad dod na lokaciju da tri put blicne svitlima i saceka a u skroz crnom autu priko puta ceste policija ceka i hvata ljude.Znam iz vlastitog iskustva od maloprije.
Hvata na koju osnovu?
 
UPOZORENJE:po zadarskoj zupaniji kruzi broj koji zavrsava na 4798.Kao cura se dogovori s klijentom di da je pokupi i kaze mu kad dod na lokaciju da tri put blicne svitlima i saceka a u skroz crnom autu priko puta ceste policija ceka i hvata ljude.Znam iz vlastitog iskustva od maloprije.
sto je bilo kad su tr zaustavili?
 
Joker dama se ooooooozzbiljno za*jebala ako misli da cu za njenu potrosenu skanky pi*ku dati 2000 hrk za 30 min.
Ili 3000 hrk za sat. Curo draga uhvati se drugog posla ne vrijedis toliko.
A za Nives- fake 100%, na pumpu vas navode kako bi im mogli kupiti bon- tj. nasi clanovi foruma sa nizim IQ- om. To je neki cigo gore kraj NG vjerovatno, sjedi u svojoj kamp kucici i tipka, tako daaaa- no
 
A e, ništa nema u gradu za neku normalnu cifru. Ispada da moram bubrig prodati za otići na kurve.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh