ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Ja danas idem kod ove cure da vidim dali je to to bolje 200e platiti nego ove lazne sa bonovima pun mi je kurz toga ah ovde ro skupo u njemackoj 50e pola sata 100e sat ovo je stvarno katastrofa postala ali ope bolje vize platiti nego da je prevara da nema neke normalne cure platis posteno u dobijes svoju uslugu ja mislim da je velki problem posro radi ti lazni cura ja znam prije 2 godine nije tako bilo ali se vrjeme mjenja javim dali je ona i jel sve ok bilo ja vize nepisen na wahts up samo poziv onda znas da je aigurno jel preko agencije
 

Ja danas idem kod ove cure da vidim dali je to to bolje 200e platiti nego ove lazne sa bonovima pun mi je kurz toga ah ovde ro skupo u njemackoj 50e pola sata 100e sat ovo je stvarno katastrofa postala ali ope bolje vize platiti nego da je prevara da nema neke normalne cure platis posteno u dobijes svoju uslugu ja mislim da je velki problem posro radi ti lazni cura ja znam prije 2 godine nije tako bilo ali se vrjeme mjenja javim dali je ona i jel sve ok bilo ja vize nepisen na wahts up samo poziv onda znas da je aigurno jel preko agencije
ajde baš javi dojmove. Može ? :)
 
Dodem u Zadar planiram do Viki jer mi je daleko najnapetija cura koju sam snimia na ege i nestane danas...
Zna neko di je pošla?
 
ima li tko sto reci za ovo?
Jedino što panduri ti mogu dokazati jest to da si se preko what ap dopisiva sa nekom curom, a što se tiče laznih profila, drzite se ovih independent i verified, ja još nisam naiša na laznu curu, sve su bile kao na slikama, istina je da imaju više profila al vidi se po slikama i broju mob da je ista cura
 
Izbjegavati osim ako vam je samo do izgleda a ne i usluge jer je nikakva kod ove.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh