ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Može se broj dobiti
Znaci ja sam s njom bia 3 puta i nakon 3. sam odusta od nje jer nije vridna tada cca 200 € ( kad se zbroji hotelska soba i njena usluga) a sada po novim cijenama je oko 250 € ).Mislim za manje para mogu biti s bilo kojom s EGE i dobiti skoro istu uslugu( jedina prednost kod ove je sto je klinka pa se ne umori dok se jebe tako da ako hoces moze te jahati po ure a sto se tice izgleda tijelo kao kod svake 20-godisnjakinje jedino moram pohvaliti lice koje je 10/10 ali za to davati 250€ je besmisleno kad se ima EGE.
 
E i da odmah probam izbjeci poruke u inbox vezano broja.Kao prvo nez dal se jos uvijek jebe za pare a da ne kazem da bi triba obaviti dosta poziva da dodem do broja.Moj savjet je def EGE
 

Super djevojka, izgleda 9/10... Mislim da ima cca 35 god. Higijena 10/10, akcija super, ostali smo duze, ne pozuruje... Preporuka
 
Radi pod imenom Stella a pravo ime joj necu otkrivati jer znam da ce joj ljudi odmah preko insta ili neke druge mreze pisati i zajebavati
Nema što, jako si fin, dobar i diskretan !
Kao nećeš otkrivati pravo ime i prezime djevojke a već si 100 puta naglasio da je to rođaka Anite Mijić i da ima 20 godina !
Eto Anita ima 190 rođaka koje imaju 20 godina pa je jako teško skužiti o kome je riječ.

Nije mi jasno dokle ćete se vi razni debili i imbecili igrati ovdje sa tuđim životima i sudbinama pišući o njima što rade za novac i otkrivajući njihove osobne podatke.

Imbecili, ne zaboravite da je upravo zbog takvog vašeg ponašanja prije nekih mjesec dva jedna mlada djevojka izvršila suicid...uništili ste joj život pa su ti isti IMBECILI prestali pisati ovdje na forumu bojeći se valjda da ih se ne otkrije ili što već !

Još jednom, IMBECILI NE PIŠITE I NE SPOMINJITE OSOBNE PODATKE BILO KOGA !

Doći će vam netko glave onda kada to budete najmanje očekivali...IMBECILI !
 
Jel Mozes da saljes Broj na inbox ?

Obrati se ovom Zadarskom "Casanovi" što se hvali da je povalio sve djevojke u Zadru i cijeloj županiji...odnosno cijeloj RH.
Ovom Asteru nije ravan ni Baron Munchausen u hvalisanju i lažima ! 😁😁

Uvjerite se i sami 👇👇
 

Prilozi

  • Screenshot_20221107-214746_Chrome.jpg
    Screenshot_20221107-214746_Chrome.jpg
    87,5 KB · Pregleda: 179
  • Screenshot_20221107-214819_Chrome.jpg
    Screenshot_20221107-214819_Chrome.jpg
    75,3 KB · Pregleda: 179
  • Screenshot_20221107-214908_Chrome.jpg
    Screenshot_20221107-214908_Chrome.jpg
    132 KB · Pregleda: 180

jel ovo fake oglas ...zna li tko... ima vise cura na istoj adresi pa mi nije jasno :))
 

jel ovo fake oglas ...zna li tko... ima vise cura na istoj adresi pa mi nije jasno :))
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh