ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Fake oglas vecina tih independent su sve oglasi od iste cure, nazalost ni jedne sa slika
Ne bi se slozija, ne znam za ovu curu, al ja idem samo kod independent. Kad sam pokuša preko agencije nisam dobiva odgovora, a i vidim da oglasi za neke cure stoje već mjesecima, moguce da su i bile u Zadru, al već dugo dugo nisu
 
Ne bi se slozija, ne znam za ovu curu, al ja idem samo kod independent. Kad sam pokuša preko agencije nisam dobiva odgovora, a i vidim da oglasi za neke cure stoje već mjesecima, moguce da su i bile u Zadru, al već dugo dugo nisu
Ne idem i ja vise manje kod independent nego mislim od trenutnih independet u Zadru 90% je od iste cure a nazalost ne lici ni na jednu sa slika
 


Jel ima iko iskustva
 
Hahahab ove s EGE ne samo da koriste lazne profile nego su sad pocele profile cura koje stvarno jesu u ovom poslu koristit pod svoje.Bia sad kod ove Chiare jer sam vec bia s njom dok je bila u Splitu pa reka nemam sto izgubiti kad ono otvara druga cura.Jos se mislim dok dogovoram termin da mi je cudno jer nije nista objavila na insta a gdje god ide bude neka objava tako da oprez.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh