Za cure samo - ajmo malo o momcima

Jad i bijeda ste vi koji trazite okolo a nez te ni jebat....to sto si ti naletio na one koje salju fejk slike ne znaci da su sve takve ali posto imas u glavi zrno graska koje se nije razvilo nije moj problem....a u gacama siguno nemas nista...jer da imas sutio bi jebao a ne srao ovdje
Kad bi te ja izjebo ispale bi ti oci van pa nebi tako nešto nikad rekla nisi ti naletila na pravog kako se meni čini ne mozes ti bit toliko istrenirana koliko ja mogu jebat i nabijat 😘
 
Nema ni loše recenzije,koliko vidim,samo izgleda voli zapricavati i žali se ko fol na veće kite…

 
Nema ni loše recenzije,koliko vidim,samo izgleda voli zapricavati i žali se ko fol na veće kite…

Nek se žali 😂
 
Kad bi te ja izjebo ispale bi ti oci van pa nebi tako nešto nikad rekla nisi ti naletila na pravog kako se meni čini ne mozes ti bit toliko istrenirana koliko ja mogu jebat i nabijat 😘

Ti si jebao jedino na video igrici, sudeci po postovima i seljoberizmu koji ispoljavas.

A sudeci po intelektu, vjerovatno te je pravio neki kamiondzija kraj puta koji ti je mamu pokupio negdje usput. Nadam se da barem znas ko ti je otac.

Zbog retarda poput ovog cure i imaju predrasude i prema normalnim muskarcima.
 
Ti si jebao jedino na video igrici, sudeci po postovima i seljoberizmu koji ispoljavas.

A sudeci po intelektu, vjerovatno te je pravio neki kamiondzija kraj puta koji ti je mamu pokupio negdje usput. Nadam se da barem znas ko ti je otac.

Zbog retarda poput ovog cure i imaju predrasude i prema normalnim muskarcima.
Uzas kako se neki hvale sa glupostima...ne obaziri se molim te na ove komentare,sorry ali ja jednostavno se moram umijesati i stati u zensku obranu,takva sam i takva cu i biti.
 
Ti si jebao jedino na video igrici, sudeci po postovima i seljoberizmu koji ispoljavas.

A sudeci po intelektu, vjerovatno te je pravio neki kamiondzija kraj puta koji ti je mamu pokupio negdje usput. Nadam se da barem znas ko ti je otac.

Zbog retarda poput ovog cure i imaju predrasude i prema normalnim muskarcima.
Ne obaziri se na debile, ima dobrih decki koji samo zele da cura isto uziva bez obzira sto to radila za novce.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh