Za cure samo - ajmo malo o momcima

Da, priznajem, meni se diže kurac na sise pune mlijeka ALI da to nisu sise debeljuce. To bi mi bilo perverzno i nenormalno. I u čemu je problem ak se palim na žene koje doje? Zakaj bi bilo nenormalno sisat mlijeko i u odraslim godinama ak me to pali? Vi neki tu volite da vam žena liže šupak, da vam radi masaže prostate pa ja nikog ovdje ne nazivam latentnim pederom zbog toga i perverznjakom.
Kupim ti ja onu bočicu s dudicom za bebače i litru punomasnog mlijeka, pa sisaj. Jeftinije je i praktičnije od pohođenja ženski iz oglasnika.
 
Ako ima jedna dama zelju i da je sa Rijeka i ima interesa od 20.6-23.6 poslovno sam tamo i trazim druzenje na večer…. Neka se mi javi.
 
Jel ima koja domaća, Zagreb, ali da je zgodna, kakav sam i sam, plaćam po EGE tarifama, ponude u inbox, hvala. Outcall/incall svejedno.
 
Bok, tražim ozbiljne dame za druženje na području Vž i Čk .Pa ako ima koja nek mi se javi privatnom porukom, hvala.
 
Pratim komentare po lokacijama, javim se liku tri stranice piše dajte broj od neke,ima koja,javim se onda sto pitanja,kompliciranja,nazadnje mi napiše joj kad možeš drugi tjedan a ponedjeljak je a i to vrijeđanje stvarno, ružna, debela,ovakva,onakva a oni vrsni jebači čim dođe do p.... svrši pa naravno da mu žao onda para 🤣
 
Pratim komentare po lokacijama, javim se liku tri stranice piše dajte broj od neke,ima koja,javim se onda sto pitanja,kompliciranja,nazadnje mi napiše joj kad možeš drugi tjedan a ponedjeljak je a i to vrijeđanje stvarno, ružna, debela,ovakva,onakva a oni vrsni jebači čim dođe do p.... svrši pa naravno da mu žao onda para 🤣
A jesi nasla kom ces se javit, pa takvi koji samo pisu moze broj, kakva je ova itd idu na ignore, sta si ocekivala? A i da ja dobijem poruku u inbox od neke cure i od mene bi dobila 1570 pitanja jer bi mislio da me netko zajebava🤣🤣
 
Pratim komentare po lokacijama, javim se liku tri stranice piše dajte broj od neke,ima koja,javim se onda sto pitanja,kompliciranja,nazadnje mi napiše joj kad možeš drugi tjedan a ponedjeljak je a i to vrijeđanje stvarno, ružna, debela,ovakva,onakva a oni vrsni jebači čim dođe do p.... svrši pa naravno da mu žao onda para 🤣
Jbg, krivom se javila😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh