Za cure samo - ajmo malo o momcima

Bila sam dva tjedna sa prijateljicom u Zadru, lijepo vrijeme bilo stalno tako da smo se kupali svo vrijeme, prošli tjedan se vratili kući.
Ići ćemo opet u drugoj polovini 8. mjeseca, ne znam da li opet u Zadar ili negdje drugdje, videti ćemo :)
I ja sam se vratio prosli tjedan s mora,bio sam malo nize od Zadra....koliko sad ostajete ako dolazite?
 
Pazi, das oglas za pruzanje usluge, naplatis tu uslugu, odradis je za kurac i onda bi tu kenjala po nekome i o necemu…ajde da radis besplatno al ovako se mozes pokrit usima i sutit, nista vise…strasno cega sve ima
 
A da,lijepo je dolje.....treba iskoristit ljeto ak se moze,a vi mozete izgleda👍😊....znaci ne kupas se samo u riječici,i ti si fina cura😉
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
plis ajde da se dogovorimo,jer volim žene sa stavom,i ja tražim nesto povremeno prvo kava,razgovor o svim temama o sexu i ostalo,jer sex liječi sve rane,stres,napetost i opuštanje naravno uz obostrano razumijevanje i strogo diskretan dogovor,ako si za taj sam
 
Ovo nije moj posao i ja mogu da odjebem kad pozelim....zato nakon prvih par poruka mogu vidit tko je kakav....ja ne ovisim o ovim novcima...kod mene nije dodes pojebes i odes nego je opusteno..kava..razg i druzenje ...ja nemam svaki dan i kad imam mozda jedan eventualno dva a nekad danima nista...
Ovo je samo san
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh