Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kazes da je jucer bilo 3x po 3x, zatim poslije kazes da sta ces kad imas 3 jebaca, jel to znaci da Ventura nije bio jedini sinoc?
A prije svega toga kazes da ti svoju energiju i vrijeme usmjeris samo na jednoga.

Mislim vjerojatno sam dobro shvatio i nije kontradiktorno, ali netko novi ili ko nije stalno u temi bi to mogao protumaciti na razne nacine pa i ovako kontradiktorno jer nije dovoljno precizirano ili lijepo pojasnjeno. 🤪
 
Kazes da je jucer bilo 3x po 3x, zatim poslije kazes da sta ces kad imas 3 jebaca, jel to znaci da Ventura nije bio jedini sinoc?
A prije svega toga kazes da ti svoju energiju i vrijeme usmjeris samo na jednoga.

Mislim vjerojatno sam dobro shvatio i nije kontradiktorno, ali netko novi ili ko nije stalno u temi bi to mogao protumaciti na razne nacine pa i ovako kontradiktorno jer nije dovoljno precizirano ili lijepo pojasnjeno. 🤪
Pa nije svaki dan isti, uglavnom je 1 ali se ponekad, rijetko, drugacije zvijezde posloze🙃🙃🙃
 
Kazes da je jucer bilo 3x po 3x, zatim poslije kazes da sta ces kad imas 3 jebaca, jel to znaci da Ventura nije bio jedini sinoc?
A prije svega toga kazes da ti svoju energiju i vrijeme usmjeris samo na jednoga.

Mislim vjerojatno sam dobro shvatio i nije kontradiktorno, ali netko novi ili ko nije stalno u temi bi to mogao protumaciti na razne nacine pa i ovako kontradiktorno jer nije dovoljno precizirano ili lijepo poja
 
Nista jebaci i jebacice, idem jos malo delat i proucavat trziste pa se tipkamo kasnije.
Danas nisam nis napravio osim ujutro uz kavu, cijeli dan mi otiso na peku, dobro vino, drustvo i kasnije ubio oko malo. ✌
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh