Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovi mali, njih cetvero od 1 ,12 negdje, a moje stare macke od proljeća 2019 pa svakih par mjeseci sam uzimala jednu, zadnji macak je kod mene od treceg mjeseca 2020
Pitam zato što ove starije mačke te inače sve koje žive same ili su živjele se uspješno mogu izboriti sa virusom i potpunosti ga eliminirati.
Ove malce odvoji od ostalih. Kod mačaka koje žive zajedno problem je u tome što virus cirkulira, pa se mogu zaraziti više puta (ili u kontaktu s drugim mačkama ili putem onečišćenog okoliša zato što je virus otporan na vanjske uvjete). Jesi cijepila ove starije?
 
Takodjer se bojim da ovi mali nemaju leukemiju ili sidu po majci, tek sa sest mjeseci se radi test, svi drugi su testirani i negativni a te male sam dovela medju svoje macke bez ikakvih pretraga jer nisu imali gdje
 
Pitam zato što ove starije mačke te inače sve koje žive same ili su živjele se uspješno mogu izboriti sa virusom i potpunosti ga eliminirati.
Ove malce odvoji od ostalih. Kod mačaka koje žive zajedno problem je u tome što virus cirkulira, pa se mogu zaraziti više puta (ili u kontaktu s drugim mačkama ili putem onečišćenog okoliša zato što je virus otporan na vanjske uvjete). Jesi cijepila ove starije?
Cijepljeni su na zarazne bolesti ali nisu bili na kalici nazalost inace ne izlaze,stalno su u stanu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh