Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Necemo, naravno.
Jasno mi je to, zreliji muskarci imaju tu neku sigurnu crtu u sebi koja privlaci zene. A koliko zreliji mislite?
Dopustite također da primjetim da volite putovanja, da li ima neka destinacija koja vas posebno privlaci? Te da li ste obisli neka egzoticna mjesta?
Najvise Srednja Afrika, ali nazalost nisam dospjela van Europe.. Nemam odredeno koliko stariji, ako ima karizmu onda je to to...
 
Pa mlada si, imas vremena za obici:) Nisam niti ja Afriku, a imao sam sansu koje nisam iskoristio. Od frendice muz je iz J Afrike ali sad mi ta frendica vise nije frendica🤣no nebitno.
Pa s obzirom na tvoju zrelost me i ne cudi:)

Nego, lijepo mi je bilo caskat s tobom, te se veselim jutru ponovno kad ce tvoja divna energija donijet mi dasak sunca u ove tmurne dane.

Laku noc i svako dobro.
Prvenstveno volim Afriku radi zivotinja i prirode, a potom i kulture i ljudi. Zelja mi je bila otici tamo volontirati, nazalost nisam uspjela ali zato to cinim ovdje i poticem i druge da se ukljuce
 
Ne znam kako funkcioniraju druge cure, ali sto je covjek prema meni bolji vise se trudis, osjecas i jednu vrstu obaveze da mu vratis za trud... Puno stvari utjece kako ce se cura ponašati a puno njih i ne radi za sebe tako da ni nemaju mogucnosti odlucivanja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh