Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
to sam cuo od dosta cura
neko vrijeme sam zivio kraj bordella u njemackoj :ROFLMAO:
tad sam jos bio u vezi pa sam se skompao sa curama kad bi isle vani zapaliti
glas i kako se osoba drzi, prve dvi stavke
jako dobro znaju procjeniti kakva je osoba samo po tome, integrirano citanje body language-a
jebeno fascinantno
Tako je valjda kod svih koji rade sa ljudima
 
Tako je valjda kod svih koji rade sa ljudima
bogami nije
sex, makar i placen, je vrlo intimna stvar
zene znaju puno bolje od muskaraca razlikovati sto je posao, a sto ostatak zivota
ali se to lako izgubi kod nekih
oni koji rade sa ljudima se lako povezu s time da shvate nesto oko osobe, ali ne sve
zene noci te procitaju cijelog samo po par stvari
zato i jesu tako dobre u tome sto rade 😁 ako im ide naravno
 
bogami nije
sex, makar i placen, je vrlo intimna stvar
zene znaju puno bolje od muskaraca razlikovati sto je posao, a sto ostatak zivota
ali se to lako izgubi kod nekih
oni koji rade sa ljudima se lako povezu s time da shvate nesto oko osobe, ali ne sve
zene noci te procitaju cijelog samo po par stvari
zato i jesu tako dobre u tome sto rade 😁 ako im ide naravno
Mislim, ja nisam "dama noci" bar pet godina ali sam trgovac i ista stvar... Izgubi se, do sad se samo nekoliko ljudi nije zaljubilo u mene, i ne kazem to jer sam umisljena😂😂😂
 
Mislim, ja nisam "dama noci" bar pet godina ali sam trgovac i ista stvar... Izgubi se, do sad se samo nekoliko ljudi nije zaljubilo u mene, i ne kazem to jer sam umisljena😂😂😂
nisam mislio na tebe
koliko god nisi umisljena nije sve o tebi 😘
muskarci se zaljube u svaku skoro koja nudi nesto paznje jer smo kondicionirani da budemo "jaki" "alpha" da ne pokazujemo emocije
zagrli nekog od nas i racunas se kao cura :ROFLMAO:
 
Mislim, ja nisam "dama noci" bar pet godina ali sam trgovac i ista stvar... Izgubi se, do sad se samo nekoliko ljudi nije zaljubilo u mene, i ne kazem to jer sam umisljena😂😂😂
Sad ima li tu istine da je to pricam ti pricu da jebu za dzabe moguce je, ali to kod mene ne pali... Ja poznajem cijeli grad ne samo iz ovog posla vec se krecem medu takvim ljudima i imala sam jako puno prilika, da sam mislila uci u vezu usla bih
 
pa da
drustvene norme nam diktiraju jako puno toga
od ponasanja, sto ima donekle smisla jer nismo divljaci recimo, do toga sto bi ti trebalo znaciti da budes sretan/na
veza, brak, djeca, posao
sve to mozes i ne moras imati, ali to sto ti zelis ne smije ovisiti u drustvu
Upravo tako, meni su moje zivotinje za sad dovoljne, sa 40 cemo lagano na iskricu ili plavi oglasnik zenidba udaja😂😂😂
 
Marijole, dolazi neka crnkinja Delahila u Zagreb.
@ventura moj, bio sam ti ja kod nje kada je bila prvoga puta u Zagrebu. Nisam nikada bio sa crnkinjom, pa me ponukala znatiželja. Izgled je po meni solidna 9/10. Vitka cura, obline na pravom mjestu, slatka u licu, pune usne, sise trojka, čvrsta guza. Komunikacija je jako slaba i najbolje je uzeti satove francuskoga prije nego kreneš kod nje, jer izgleda da francuzi samo svoj jezik znaju. Baš se i ne voli ljubiti (znam da ti je to bitno, a i meni je) što je velika šteta. Ostao sam malo duže od sat vremena, ne broji minute i ne staje na prvom metku. Sve u svemu, moj dojam je da se treba isprobati, ali osobno ne bih ponavljao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh