VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bolje da ne znate kako izgleda a kamoli da jebete
Ma daj svi traze broj onda zoveju i ocekuju neznam kaj...milijon pitanja i onda dok ju treba pokupit i ici jebat blokada.Zaseru se jer ocekuju zensku sa mjerama 90 60 90 i osjecaju se herojima jer su uspjeli nazvat kurvu.Naravno dok im dojde do mozga da bi trebalo platit i pokupit je nista od toga.Radije tu opet zicaju brojeve a unaprijed znaju da fukali nebuju ali nema veze,glavno da tu na forumu ispitivaju kakva je koja i onda nejdeju jebat jer je jedini razlog razlika u godinama ili im se cini prestara.Vrag vas jebi smrklji smrkljavi nikad se u zivotu nebudete najebali osi na kompjuteru doma.Zene budu vam drugi jebali jer vama taj dan nebu dobro ili budete morali oborit rekird na igrici.Fuj gamad zbirljiva smrkljiva.Pisite i serite sad kaj hocete ali pravu istinu sam vam napisal.Onda se cudite da vam se ne javljaju na mob kad ste dosadni ko vuši.100 pitanja i na kraju veli ak se odlucim javim se.Vrag vas jebi,dogovori fuk izjebi se i čao.Filozofi smrkljavi ili ti ga jebači ali vizualni.A sad navalite i branite svoj lazni ego.To sam sve napisal jer mi tu u roku 3 dana 10 njih moliju da bi jebali i nek im dam broj da su suhi,da bi se zabavili,da su napaljeni ida bi se spraznili itd... onda debili zoveju i saljeju takve poruke i drkaju na poruke ali da bi koji dosel i pojebal si to neee.Uzas,niste za drugo da vam iduci put dam svoj broj dogovirim jeb i da onda ja vas zjebem sam zato kaj ste tak retardirani.Prepoznali su se oni tu koji su mi se javili.Pljuc
 
Ja sam od onih: dogovorim, idem jednom makar bila ružna, i ako mi se ne sviđa više nejdem. I kraj priči.
Pazi,javi mi se da nek mu dam broj,ok.Pitam zensku dal mogu dati broj da bi decko jebal,ok.Dam mu broj i onda me doticna nazove i pita kojem sam to majmunu dal broj jer on bi se dopisival i postavlja pitanja tipa kakve decke volis,kolko put si se jebala,dal joj je obrijana,dal bi isla s njim na pizzu,jedan ju je cak i pital dal se kad jebala u golfu sestici...Razmes,zenski koja se jebe za lovu on postavlja takva pitanja.Ovaj svet stvarno ide u k....
 
Pazi,javi mi se da nek mu dam broj,ok.Pitam zensku dal mogu dati broj da bi decko jebal,ok.Dam mu broj i onda me doticna nazove i pita kojem sam to majmunu dal broj jer on bi se dopisival i postavlja pitanja tipa kakve decke volis,kolko put si se jebala,dal joj je obrijana,dal bi isla s njim na pizzu,jedan ju je cak i pital dal se kad jebala u golfu sestici...Razmes,zenski koja se jebe za lovu on postavlja takva pitanja.Ovaj svet stvarno ide u k....
ja fakat ne znam koja je svrha ove teme jer tu nitko nista ne jebe osim svoje desne ruke hahaha
 
Decki jedina kaj ovdje valja i s kojom sam bio je Ana (ona starija) i to je sve kaj možeš dobrog dobit tu ( ak ju možeš dobit ma da je i to sad teško već) :)
 
Pazi,javi mi se da nek mu dam broj,ok.Pitam zensku dal mogu dati broj da bi decko jebal,ok.Dam mu broj i onda me doticna nazove i pita kojem sam to majmunu dal broj jer on bi se dopisival i postavlja pitanja tipa kakve decke volis,kolko put si se jebala,dal joj je obrijana,dal bi isla s njim na pizzu,jedan ju je cak i pital dal se kad jebala u golfu sestici...Razmes,zenski koja se jebe za lovu on postavlja takva pitanja.Ovaj svet stvarno ide u k....
Mozda ju je htio na spoj odvest.. 😂🤣😂🤣
Na pizzu i colu. 😉😉
 
Skoro 100 stranica a nikaj konkretno... Mislim da ni nebi bog zna kaj. Najbolje da si najdemo posle vu firmi gde se delaju nocne a dekle jebezljive, jer ako si majstor na stroju bi saka dala samo da joj je leze na poslu... Decko, lepo kluce vu roke i napadamo, ovak nema smisla 🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh