VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

to vam je stara baba, ko i ova iz kc kaj nekad dojde u ludbreg, stara i debela... mjenjal broj od jedne mlade za tu iz kc i bilo mi rečeno da je dobra... i pelam se ja bedak iz vž u kc, kad ono, došao da se okrenem...
 
Poklanjam broj od jedne Koprivnicanke i upute za pristup onom tko mi se prvi javi na private 😊. Mala super izgleda, a kreše se duplo bolje nego sto izgleda. Ne bavi se tim profesionalno i cijena je malo paprena. Dakle, necete je dobiti za 100 eura, samo da upozorim.
 
Citam topic, ova radi, ova ne radi, ova se javlja ova se nejavlja itd.
Ima tko informaciju odnosno broj one koja se javlja i koja radi da posalje ili objavi tu?
 
skoro sve one rade... samo su im mobiteli počeli zvoniti non stop nakon što su im se brojevi objavili javno ovdje pa se sad javljaju samo stalnima... mislim ok, zoveš ako se ne javi probaš opet koji drugi dan, ne kužim ove koji šalju poruke tipa: dobro jutro ljubavi :)
 
skoro sve one rade... samo su im mobiteli počeli zvoniti non stop nakon što su im se brojevi objavili javno ovdje pa se sad javljaju samo stalnima... mislim ok, zoveš ako se ne javi probaš opet koji drugi dan, ne kužim ove koji šalju poruke tipa: dobro jutro ljubavi :)
Tocno to mi je i jedna od njih rekla.I samo da se zna,citaju ovaj forum i sve znaju kaj se tu objavljuje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh