VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nisam ja nikaj promašil to su činjenice pa sretno ti bilo s tim kurvama jadno dok je muško toliko nesposoban da si nebre najti jebačinu na izlasku neg mora plačati za takve nepoznatog podrijetla i s troznamenkastom kilometražom kaj god ti rekel znaš da je tak
Stari nemoj zamjeriti, nismo tu da se svađamo; al ak ti se na sviđa kaj vidiš/čitaš/čuješ, najmanje kaj možeš napravit je ne gledat forum ili možda naći neki po svom ukusu.
Mislim da nitko tu ne treba pametovanja, ako me razumiješ.
Vidi se za kaj je grupa/forum i o čem se priča tako da...

Mislim, bez zamjere, al ispadaš smiješan s takvim komentarima; ko da ja odem u vojsku i počnem srati kak oružje i rat nisu dobri; nadam se da me kužiš.

Živio ti meni!
 
Nisam ja nikaj promašil to su činjenice pa sretno ti bilo s tim kurvama jadno dok je muško toliko nesposoban da si nebre najti jebačinu na izlasku neg mora plačati za takve nepoznatog podrijetla i s troznamenkastom kilometražom kaj god ti rekel znaš da je tak

Ajd onda me uputiš di si mogu najti neku latinu vani u izlasku :) Nisu svim muškarcima odlasci na kurve samo zato jer si nemru niš najti ovak, bez brige budi meni u životu sexa ne fali, ali obožavam latine i kak drugačije bi trebal dojti do neke ?
 
To sve liči na nekog tko ima neriješenih problema s majkom ili bivšom. Malo željan pažnje i ovo mu je savršeno mjesto da oplete. Treba imati razumijevanja i za takve. Dajte mu malo ljubavi i smiriti će se on.
 
Stari nemoj zamjeriti, nismo tu da se svađamo; al ak ti se na sviđa kaj vidiš/čitaš/čuješ, najmanje kaj možeš napravit je ne gledat forum ili možda naći neki po svom ukusu.
Mislim da nitko tu ne treba pametovanja, ako me razumiješ.
Vidi se za kaj je grupa/forum i o čem se priča tako da...

Mislim, bez zamjere, al ispadaš smiješan s takvim komentarima; ko da ja odem u vojsku i počnem srati kak oružje i rat nisu dobri; nadam se da me kužiš.

Živio ti meni!
Kome pa si ti našel pametovati? Bokte ko zadnja stoka se ponašate čekaj dok ti policija pozvoni a taman budeš ti taj koji puni brazilku
 
To sve liči na nekog tko ima neriješenih problema s majkom ili bivšom. Malo željan pažnje i ovo mu je savršeno mjesto da oplete. Treba imati razumijevanja i za takve. Dajte mu malo ljubavi i smiriti će se on.
🤣🤣🤣 probleme kod kuce ima jedino onaj koji hoda na kurve a neki budu ih tek imali cek samo kad dojavim za ove varaždinke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh