VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kaj dugo nisi jajca praznil ili? Ne bit nervozan ti bi broj a zauzvrat daješ fejk ili ništa
Lajbek! Naj nam samo sve cure uzeti.
I malo i lijevu ruku koristi, dobro dođe za cirkulaciju i tlak.

Meni je samo žao sto smo loše započeli jer sam siguran da bi mi resio nekaj dobroga. Nebitno da li ima tattoo na minđi ili nema. Glsvno da se jajcs prwzniju, kaj ne Lajbek moj 🤣🤣🤣🤣
 
Necu vise, ispricavam se ostalima, ali Lajbek je naš i moramo si biti dobri s njim. Dovoljno je glup da je hdzovac. Mozda mi uz picku i posel sredi 🤣🤣🤣
 
Kakvu poruku si mi poslao u dm, tipicno. Nist ne jebem, ruzan sam, nemam nikakav zivot itd. i da ja placem za nekom tajanstvenom kurvom. Lajbek ti si bolesnik, a ja budala kaj sam te provociral.
100 poruka ti je pokazatelj da se sa puno njih spominjam u dm i s nkim do sad nisam imao ni najmanji problem.

Prvo, ne salji mi u dm jadne poruke pisi tu kaj hoces jer uskracujes druge ljude od malo smijeha. A drugo, ja priznam da sam glup jer sam se nasel sa budalom raspravljati. Evo vec sam dobil drugu tvoju poruku, ja sam htio se zajebavati, ali ti si prejaki za mene.

Daj mi od plavuse broj molim te, platim ti cevape, pivu i zube.
 
Kakvu poruku si mi poslao u dm, tipicno. Nist ne jebem, ruzan sam, nemam nikakav zivot itd. i da ja placem za nekom tajanstvenom kurvom. Lajbek ti si bolesnik, a ja budala kaj sam te provociral.
100 poruka ti je pokazatelj da se sa puno njih spominjam u dm i s nkim do sad nisam imao ni najmanji problem.

Prvo, ne salji mi u dm jadne poruke pisi tu kaj hoces jer uskracujes druge ljude od malo smijeha. A drugo, ja priznam da sam glup jer sam se nasel sa budalom raspravljati. Evo vec sam dobil drugu tvoju poruku, ja sam htio se zajebavati, ali ti si prejaki za mene.

Daj mi od plavuse broj molim te, platim ti cevape, pivu i zube.
Još cmizdrenja javno picic pravi veliki muški 🤣🤣🤣🤣
 
dogovarao sam s onom vivi il kak se vec zvala pred par dana, al mi onda sat vremena prije javila da ne moze u dogovoreno vrijeme, da mozemo kasnije, a kasnije meni nije pasalo tako da smo morali odgodit.. a zadnji dan joj je bio :(
A to ti je sve diskutabilno. Imaš stvarno ok ponuda koje su valid, al imaš i fejk.
Uostalom, kako sam rekao, ništa te ne košta da se javiš i pitaš...

Sad baš gledam oglas od ove crnke, a kad otvoriš tel u whats appu je neka druga, tako da ima svega.
Ne mora biti da jje fejk, samo nije ta cura iz ega, vec neka druga.

1704197474628.png
1704197509310.png

E sad, koja je od ovih dvije u aparmatnu ili je neka treća, jbg ne znam haha
 
može broj...može broj...može broj..može broj...može broj...može broj 500x...a broja nema...ako postoji dama s brojem...fino ju pitaš...ima mnoooogo zainteresiranih..mogu li objaviti broj?...uvijek ona odlučuje...uvijek
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh