VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

dogovaram za iduci tjedan
zanima me jel se isplati za 60E, mislim da nije bas ko da jebes mrtvo puhalo
Bolje da ga izdrkas eto...ja jebavao davno kad jos nije se krkala za pare....sex ko jebiga...picka dlakava,ona pijana,moras imat zeludac,a to bilo cca prije 7 godina ja mislim..tak da za 70 eurica potrosi na neku pametniju,mladju i normalniju jer tu fali kubik dasaka u glavi ...
 
i jos ju moras moliti i klecati da te primi...Bog ga jebo pa dajte si razmislite dokle je ovo doslo...koji kurac je to u glavama???
 
Bolje da ga izdrkas eto...ja jebavao davno kad jos nije se krkala za pare....sex ko jebiga...picka dlakava,ona pijana,moras imat zeludac,a to bilo cca prije 7 godina ja mislim..tak da za 70 eurica potrosi na neku pametniju,mladju i normalniju jer tu fali kubik dasaka u glavi ...
Pa o kome ti pričaš??? Čovjek pitao za Vesnu!!!!! A ne za Natašu ili Sandreju!!??!!! Ti si prolupo!!!! Vesna niti je pijana niti ima dlakavu picu!!!!
 
Imas broj od Vesne?
U bogati onda se popravila,prije cca 7 god drmnula 2 litra pivcugu ko panta pitu,a bogami i suma striborova u gacama....bilo je stvarno mukte,jer ju upoznao na nekoj fakenoj stranici,pa od trauma dandanas izbjegavam bolnicu u vz da nebi naletio na nju.. tak da ono.. jbg mozda picok poslije medijskog spektakla jebaljke pocela drzat do sebe...ne znam,al bogami nekad je bila ko superhik iz alana forda
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh