VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nisam bio,samo mi cudno sto bi u sloveniju(G.R) isli kad im Zg na istoj udaljenosti a i tamo se moze naci dobra masaza .Neznam mozda u krivu ali ako kao kod nas u Hr ,da van Zg ne mozes naci dobru curu,zenu,Bar ne mi obicni smrtnici,nebi ocekivao ni da ta gospoda nesto posebno.
Stvar je u tome da je u Slo legalno..dok kod nas se moras sastajati po nekakvim stanovima, riskirati da dodes u ZG, a da ti netko ne otvori vrata itd. A vidimo i sami da imamo preko 200 stranica dopisivanja a nista konkretno. Samo svade, prepucavanja, laznih profila... Svi imaju kao nekakav broj, a ustvari nema nitko nista.
 
Stvar je u tome da je u Slo legalno..dok kod nas se moras sastajati po nekakvim stanovima, riskirati da dodes u ZG, a da ti netko ne otvori vrata itd. A vidimo i sami da imamo preko 200 stranica dopisivanja a nista konkretno. Samo svade, prepucavanja, laznih profila... Svi imaju kao nekakav broj, a ustvari nema nitko nista.
Mislim da nema prevelike razlike izmedu nas i slo_Osim sto imaju klubove i salone javno .Ali sve se svodi na to koliko para imas.Ako imas onda mozes birati ako nemas onda se moras pouzdati u srecu,da naletis na neku ok.
 
Pogledajte naslov. I koji od vas se pridrzava teme.Kad je neko napisao neko iskustvo?Recenziju?Mislim u zadnjih par mjeseci?Ne znam ko je jadniji oni koji zicaju brojeve ili oni koji se prave da ih imaju.I jos jedno ne kuzim,ako vec imas broj ,dali imas njenu privolu da ga razmjenjujes?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh