VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kao prvo ne znam tko si zasto si i gdje si ... Bio bi sto posto lud da se sa svima nalazim na kavi radi brojeva... Da sam htio sve javno nebi pisao ovdje... Da sam nekog zajebo vec bi napisali ovdje da sam lažov, ali ocito to nije slučaj... I ti neces postavljati uvjete jer nisi u tom položaju 😉 idi drkaj
Prijatelju moj da si ti nekome dao broj i da je to provjereno vec bi taj netko kome si dao broj stao u tvoju obranu i potvrdio to sta pričas , ali po komentarima tu i po porukama koje sam dobio u inbox o tome da seres i muljaš i lazes naravno da ti nitko ne vjeruje
 
Prijatelju moj da si ti nekome dao broj i da je to provjereno vec bi taj netko kome si dao broj stao u tvoju obranu i potvrdio to sta pričas , ali po komentarima tu i po porukama koje sam dobio u inbox o tome da seres i muljaš i lazes naravno da ti nitko ne vjeruje
Budi prvi pa provjeri broj... Mogu ti poslati sve poruke koje sam dobio uvezi tih cura pa vidi sam da nitko ne zeli broj jer im je previse izdvojiti dvije glave... Nije moj problem niti se zamaram jel ce tko uzet ili ne 😉
 
Hhahaa care pa reko sam ti dodi na kavu u 048 svako dan sam tamo , na ruke ti izdvojim dve keke ti utipkas brojeve u mob mpj i svatko svojim putem ,još ti platim i kavu
 
Tesko ovdje nac nesto.A vjerujte da ima cura koje spremne ici za lovu,samo kako doci do njih.A ako dodes do njih ne zele da podjelis broj.Pogotovo nepoznatoj osobi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh