VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Po tvojim tvrdnjama valjda bi onda bio Bojan, a ne Simon pošto sam puno duže registriran.Na sreću netko ima privatan život i ne visi ovdje non stop kak ti.I već sam ti napisal okači me se,podjelio sam iskustvo,a ti ak ne vjeruješ zaboli me kurčina.pozz i uživaj u lijepom vremenu.
Nisi ti ništ napisal da te se otkačim,ti si samo napisal par laži o meni i dok sam ti rekel dokaži ništa od dokaza.Ako ne misliš potvrdit te tvoje laži nemoj ništa ni pisat jer samo spamaš temu.
 
Odi stranicu iza pa pročitaj,još sam ti lijepo napisao da nek mi screnshotaš i pošalješ ali...ništa.Sad ti meni tu nek ja tebi pokažem,ne delaj se grbav.Neda mi se više tu s tobom natezat.Aj bok
Kaj glup si?koje laži?pa pročitaj si kak stalno sereš da smo ja i Simona iste osobe.Koje laži sam o tebi napisao?da vrijeđaš i sereš?Čovjeće pa na svakoj temi si i baš mi te žao jer očito imaš samo ovaj forum.Postoji život i izvan neta😀ajde uživaj i ne spominji me više.lp
 
evo friško ...dobio broj prošli tjedan od te neke gospođe iz Vža.. okrenuo se jer mi nije sjela.. valjda ima oko cc50god i jača je .previse za mene..

ima neki par sa smokve..magnolija123 po novome se tako zove .. muž sudjeluje ili ne treba..prostor nemaju

ima također na smokvi - parzagrupnick - ima u profilu mail za kontakt... bio s njim pred cca 6mjeseci... ok je dama.
ime ne saljem tu javno radi diskrecije dotičnih dama
 
evo friško ...dobio broj prošli tjedan od te neke gospođe iz Vža.. okrenuo se jer mi nije sjela.. valjda ima oko cc50god i jača je .previse za mene..

ima neki par sa smokve..magnolija123 po novome se tako zove .. muž sudjeluje ili ne treba..prostor nemaju

ima također na smokvi - parzagrupnick - ima u profilu mail za kontakt... bio s njim pred cca 6mjeseci... ok je dama.
ime ne saljem tu javno radi diskrecije dotičnih dama
Javi od ove iz vz jace broj
 
Ima netko za razmjenu kontakta. Imam par njih koje nisu sa oglasnika i lako se jebu, pa vas molim da mi isto i vracate. Drkarosi necete dobiti nista. Ostali javite se u inbox
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh