VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

0976551461
Eto stigla neka Teica, ne traži bon ni uplatu unaprijed
Problem?pišu u zg temi da je bolesna, izvor boleština a i trudna
Pa ko želi neka provjeri, oglas je ovdje na ljubavnom oglasniku
 
0976551461
Eto stigla neka Teica, ne traži bon ni uplatu unaprijed
Problem?pišu u zg temi da je bolesna, izvor boleština a i trudna
Pa ko želi neka provjeri, oglas je ovdje na ljubavnom oglasniku
Bio sa njom, prije nego je bila trudna. Uredna je, prijazna, prostor uredan. Dogovor je jednostavan. Ovdije ima puno komentara od onih koji uopce nisu bili s njom.
 
A kaj bio si kod nje?Baš po svakoj sereš a nijednom od tebe nekog iskustva,recenzije itd...
Ovdje se iskustva i recenzije ne daju više javno,prošla su ta vremena.Sa njih par ovdje razmjenjujem brojeve i iskustva.Dao sam dosta brojeva i to u privat i to su onda nazivali i dijelili brojeve tak da su ženske koje se bave time odustale se uopče se javljat nepoznatima.Ko luđaci navalili.Ima u Vž žena koje idu za lovu ali samo po preporuci i redovito prate ovaj forum.
 
Oregledaj si malo objave ,na tvoju žalost sve se može vidjeti.Konačnomu Čk solidna cura i sad ti po njoj sereš da odustane i ona radi takvih kao ti.
Daj molim te još jedanput napiši rečenicu i probaj objasnit kaj si htio točno reči jer ja to dešifrirat ne mogu.Oprosti ali svaki tvoj komentar moram čitat nekoliko puta da bih shvatio kaj želiš reči ali bezuspješno.Imaš puno pravopisnih grešaka.
 
I policajci se zaželjeli pičke
Od kad su uhvatili onu malu koja je sve ispričala također i za taj forum,preko maila vas najlakše nađu, davanje broja,nečijeg imena, bilo kaj takvo,pogotovo vi koji nudite lovu vas prve prate,ovo je javno vide i ljudi koji nisu registrirani,pa se vi samo kurčite, ne znate kaj se dogodilo kad ste objavili imena i brojeve cura po županijama, doči če red na večinu vas,svaki mail koji ja dobijem je pročitan pa samo dajte
 
A većina vas već zna i čudite se kaj ne odgovaram,imam već jako puno poruka,zbog onog šta ste vi radili sad če vam se vratiti sve oni nađu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh