VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vjerovatno se moze lakse sa njom nego sa sandrejom...ja imam 25 god pa me zanima takvo nesto, pa se nadam da je neko sliko u prolazu ili kad je imao nesto s njom.
 
Vjerovatno se moze lakse sa njom nego sa sandrejom...ja imam 25 god pa me zanima takvo nesto, pa se nadam da je neko sliko u prolazu ili kad je imao nesto s njom.
Ako ti nitko ne pošalje sliku,lijepo je nazovi dogovori gdje češ je pokupit i kad ona bude čekala ti se ljepo provozaj pored,snimi kak izgleda i ako ti je ok stani pokupi i na posel.Ak ti se ne dopadne staneš i lijepo kažeš oprosti ali nije to to i bok.Eto probaj.
 
Decki dal je bio tko sa Anom 48god? Imam dogovoreno samo sto nema slike niti poziva samo sms. Zanima me kako izgleda da nebi bilo uzalud potroseno vrijeme a da nije bar nesto?
 
Ma neznam dal da idem kao moze mi samo popusit jer ima mengu a nagovarao sam je skoro 5 dana jer kao ne trazi nove. Niti sam pitao niti ne je rekla cijenu. A opet da ne zajebem sad ako dobro izgleda jer ovo sve kaj ima u vz ili je staro ili se jebe na bonove ko nekad telefonske govornice 🤣🤣 nemozes nac nesto da je dobro i kad ti se digne da nazoves dogovoris i odradis.
 
Ma neznam dal da idem kao moze mi samo popusit jer ima mengu a nagovarao sam je skoro 5 dana jer kao ne trazi nove. Niti sam pitao niti ne je rekla cijenu. A opet da ne zajebem sad ako dobro izgleda jer ovo sve kaj ima u vz ili je staro ili se jebe na bonove ko nekad telefonske govornice 🤣🤣 nemozes nac nesto da je dobro i kad ti se digne da nazoves dogovoris i odradis.
To su čari malih gradova još je vž i velik, kako je u kc kž bj svi sve poznaju i realno nemaju muda tako šta raditi.
 
Ma neznam dal da idem kao moze mi samo popusit jer ima mengu a nagovarao sam je skoro 5 dana jer kao ne trazi nove. Niti sam pitao niti ne je rekla cijenu. A opet da ne zajebem sad ako dobro izgleda jer ovo sve kaj ima u vz ili je staro ili se jebe na bonove ko nekad telefonske govornice 🤣🤣 nemozes nac nesto da je dobro i kad ti se digne da nazoves dogovoris i odradis.

Ma neznam dal da idem kao moze mi samo popusit jer ima mengu a nagovarao sam je skoro 5 dana jer kao ne trazi nove. Niti sam pitao niti ne je rekla cijenu. A opet da ne zajebem sad ako dobro izgleda jer ovo sve kaj ima u vz ili je staro ili se jebe na bonove ko nekad telefonske govornice 🤣🤣 nemozes nac nesto da je dobro i kad ti se digne da nazoves dogovoris i odradis.
Zbog takvih kak si ti se nama ostalima niti neće javiti na telefon. Šaljete glupe poruke danima a dok treba ići u akciju onda `DUPE GAČE ŽVAČE'. Bio sam ja s njom pred dosta vremena i bilo mi je dobro. Dalje me ne pitajte za detalje. Rijetko koja se bu javila na telefon ak nema memoriran tvoj broj kad 100 ljudi zove i šalje poruke a 1 dojde. Takva su moja iskustva s Varaždinkama. Uostalom dojdeš, vidiš i dalje ili ostaneš ili ideš dalje. To je moje mišljenje
 
Zbog takvih kak si ti se nama ostalima niti neće javiti na telefon. Šaljete glupe poruke danima a dok treba ići u akciju onda `DUPE GAČE ŽVAČE'. Bio sam ja s njom pred dosta vremena i bilo mi je dobro. Dalje me ne pitajte za detalje. Rijetko koja se bu javila na telefon ak nema memoriran tvoj broj kad 100 ljudi zove i šalje poruke a 1 dojde. Takva su moja iskustva s Varaždinkama. Uostalom dojdeš, vidiš i dalje ili ostaneš ili ideš dalje. To je moje mišljenje
Stari stvar je da nebi htio navlacit zensku ako nije nesto da mi je do pusenja sam bi si ga izdrkal ali pitam posto sam dugo vremena se javljal da bi mi dala priliku pa sad rade platim pusenje pa me ima u memoriji nego profuckat priliku a da mi se bas vozika da bi pogledal to mi je bzvz to se nekad radilo danas se ide po preporuci kad se placa u malom kraju ko sto je vz.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh