VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nisu sve stokilašice ali da ja hodam 2 dana na posao pa da zaradu sam za jen vuk teško ja bi 40 kn na sat zaradio a ona 800 ak bi bio 1 sat kod nje je večinom nas prije otpošlejo imaš u čk nekako za 150 nije ni blizu 100 kg
Isusek isusek čovječe... Ti svoju satnicu uspoređuješ sa satnicom kurve??? Il sam ja nešto krivo skužio??? Ako nisam skužio krivo onda ti moram reć da se to od pamtivjeka, od kad postoji najstariji zanat nikako ne uspoređuje... Budi ti kurva pa se jebi za 40kn sat... Cijena je proporcionalna ponudi potražnji. A zna se da je u vž i okolici ponuda nikakva. Idi u zg, imaš veću ponudu, i jeftinije cijene al kad proračunaš put i vrijeme ne isplati se samo zbog tog u zg.
 
e to,

meni obračunala 800 kn, tako da ne znam
Kako je tebi obračunala?? Obračunavaju se plaće,porez i sl.stvari.Aj pojasni kako i kaj ti je obračunala,jel te tražila bon ili??? Daj pojasni malo...Zašto izmisljate i lažete?? Kako ti je obračunala god x cm x izgled...pojasni malo da i mi znamo kak to ona obracunava?? Isss,ja ću se ranit kakvih sve ovdje ima
 
Isusek isusek čovječe... Ti svoju satnicu uspoređuješ sa satnicom kurve??? Il sam ja nešto krivo skužio??? Ako nisam skužio krivo onda ti moram reć da se to od pamtivjeka, od kad postoji najstariji zanat nikako ne uspoređuje... Budi ti kurva pa se jebi za 40kn sat... Cijena je proporcionalna ponudi potražnji. A zna se da je u vž i okolici ponuda nikakva. Idi u zg, imaš veću ponudu, i jeftinije cijene al kad proračunaš put i vrijeme ne isplati se samo zbog tog u zg.
 
Isusek isusek čovječe... Ti svoju satnicu uspoređuješ sa satnicom kurve??? Il sam ja nešto krivo skužio??? Ako nisam skužio krivo onda ti moram reć da se to od pamtivjeka, od kad postoji najstariji zanat nikako ne uspoređuje... Budi ti kurva pa se jebi za 40kn sat... Cijena je proporcionalna ponudi potražnji. A zna se da je u vž i okolici ponuda nikakva. Idi u zg, imaš veću ponudu, i jeftinije cijene al kad proračunaš put i vrijeme ne isplati se samo zbog tog u zg.
Krivo si skužio il nisi sve pročitao jer sam ja napisao da je 300 dovoljno za picu
 
gospodo pišite recenzije iskustva mene zanima ova od 49.godina sat vremena 400 kuna.dali dobro radi.a ova Nikolina je kaj se oglašava na plavom oglasniku za mene je čista prevaratraži bonove i šeće te ko mladog majmuna idi na INA benzinsku kupi bon i onda bumo vidli mož si mislit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh