VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bez uvrede, ali čovjek napiše javi se u inbox i vidiš 5-6 ljudi može broj, jebemti sunce... ovaj topic postao cirkus, šteta što nema admina da pobriše ovo.
 
To kaj je ona mlada simpatična sa prostorom to je jedan plus mi smo im samo broj bitno da ti platiš i čim prije odeš
da te pitam ovako, voziš auto ka meštru, računa sat 150kn, jel tebi u cilju da ti što prije popravi auto ili da radi na njemu 5 dana? Njoj je to posao, a ti ako možeš je kresnut 5 puta u satu to tvoje, ona bude svoje odradila korektno nadam se.
 
da te pitam ovako, voziš auto ka meštru, računa sat 150kn, jel tebi u cilju da ti što prije popravi auto ili da radi na njemu 5 dana? Njoj je to posao, a ti ako možeš je kresnut 5 puta u satu to tvoje, ona bude svoje odradila korektno nadam se.
Jedanput buš završio i to je to rekla bu ti kak si bio dobar dođi više puta
 
Mislio sam svršio a ne završio
nebitno, ako ti preskupo ne moraš se javljat, niti ja imam išta od toga što sam objavio ovdje, reko vidio da samo tipkanje bezveze ovdje pa da razveselim one koji bi htjeli probat, tako da, nebitan komentar, tko voli nek izvoli, tko ne, nadam se da ima druge alternative, ili im vrhunac 50 godišnje 100 kilašice, sve 5.
 
nebitno, ako ti preskupo ne moraš se javljat, niti ja imam išta od toga što sam objavio ovdje, reko vidio da samo tipkanje bezveze ovdje pa da razveselim one koji bi htjeli probat, tako da, nebitan komentar, tko voli nek izvoli, tko ne, nadam se da ima druge alternative, ili im vrhunac 50 godišnje 100 kilašice, sve 5.
Nisu sve stokilašice ali da ja hodam 2 dana na posao pa da zaradu sam za jen vuk teško ja bi 40 kn na sat zaradio a ona 800 ak bi bio 1 sat kod nje je večinom nas prije otpošlejo imaš u čk nekako za 150 nije ni blizu 100 kg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh