VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav. Jel može nako malo detaljnije opisati Lidiju iz Čakovca? Visina, težina, općenito izgled i to? Mislim netko tko je bio, a ne netko komu je netko pričao kako izgleda. Hvala Ekipa!
 
Gospodo, jel imate za preporučiti kakvu gospođu koja zna masirati po 45, 60 ili više minuta pa ručni ili oralni završetak. Ali da nije salon, u salonu nema ništa više od masaže a tetke koje to rade doma dozvole si još 50, 100 kuna gore pa ručni ili oralni... Eto, bilo bi mi drago da se imam gdje relaksirat kad sam poslovno u vž županiji. (Varaždin, Ludbreg, Koprivnica, Čakovec....)
 
Gospodo, jel imate za preporučiti kakvu gospođu koja zna masirati po 45, 60 ili više minuta pa ručni ili oralni završetak. Ali da nije salon, u salonu nema ništa više od masaže a tetke koje to rade doma dozvole si još 50, 100 kuna gore pa ručni ili oralni... Eto, bilo bi mi drago da se imam gdje relaksirat kad sam poslovno u vž županiji. (Varaždin, Ludbreg, Koprivnica, Čakovec....)
Zna ko koju gospodu ili curu da masira sa sretnim zavrasetkom
 
Odjebi tu, nek se zaposli box i radi za tri soma mjesećno a ne da za pizdu traži tolike novce 😂😂😂
1200 naših, to je 160 eura, toliko svaka bolja uzima za sat u Austriji, UK itd...ok, neke malo manje možda, 130 eura sat, al kužiš...ako ne radi "preko kurca" i daje dobru uslugu (kao ove vani), to je onda normalna cijena, a vi bi ste svi jebali i da vam guta dok vas gleda u oči i to za 300-400-500 jbnih kuna.

Da sam zensko i da dobro izgledam, ne bi išo ispod 100 eura sat, minimum
 
1200 naših, to je 160 eura, toliko svaka bolja uzima za sat u Austriji, UK itd...ok, neke malo manje možda, 130 eura sat, al kužiš...ako ne radi "preko kurca" i daje dobru uslugu (kao ove vani), to je onda normalna cijena, a vi bi ste svi jebali i da vam guta dok vas gleda u oči i to za 300-400-500 jbnih kuna.

Da sam zensko i da dobro izgledam, ne bi išo ispod 100 eura sat, minimuma manje dogovorit odma na mjestu, jer rekla da moze i za manje

1200 naših, to je 160 eura, toliko svaka bolja uzima za sat u Austriji, UK itd...ok, neke malo manje možda, 130 eura sat, al kužiš...ako ne radi "preko kurca" i daje dobru uslugu (kao ove vani), to je onda normalna cijena, a vi bi ste svi jebali i da vam guta dok vas gleda u oči i to za 300-400-500 jbnih kuna.

Da sam zensko i da dobro izgledam, ne bi išo ispod 100 eura sat, minimum
Moze se i za manje dogovoriti na mjestu, ne bas preko poruka da vas ne odjebe a ako vam se ne javlja posaljite vise poruka kroz dan i ne zovite ju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh