VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Lidija vam je Trg Kralja Petra Krešimira Kc

Dobro Lidijica, da ima par cura u Vžu. Vesna je tvoj kalibar samo starija npr. Pa ubi Bože. To ne bi dira ni štapom. Da podjelim tvoju adresu tu ili samo onima koji mi se jave u privat?
Hvala na promociji
Koliko ja znam ne, prestala je i više nema stari broj. Možda ima novi ali ga ja nemam.
Pa to bi ti i ja rekla i sve buduće tvoje žrtve,ali ako misliš da si mi s tim naudio nisi,sad sam tek tražena jer svi vide iz tvojih komentara kolko si bolestan. Znamo od kad kuna nema ak od onda nisi jebo razumijem tvoju isfrustriranost.
 
Čitam komentare i pitam se dal je ta lidija iz kc ona za koju je marinho pisao recenziju na samom početku? 🤔🤔🤔
Pa čitaj malo i moje komentare, inače ljudi koji su normalni i znaju me par godina nebudu tu komentirali, komentiraju iskompleksirani balavci koji su gotovi za par minuta ili par sekundi pa sekundi,vidla sam prekjučer i sliku od te Vesne mislim ženska za svoje godine izgleda super.Pa ako ti ne paše niko te ne tjera, okreneš se i odeš...Ja sam se ovdje uclanila samo da pojedincima objasnim zašto se domače cure više ne javljaju, nestanu, nađu svoj krug ljudi i Bok.
 
Pa čitaj malo i moje komentare, inače ljudi koji su normalni i znaju me par godina nebudu tu komentirali, komentiraju iskompleksirani balavci koji su gotovi za par minuta ili par sekundi pa sekundi,vidla sam prekjučer i sliku od te Vesne mislim ženska za svoje godine izgleda super.Pa ako ti ne paše niko te ne tjera, okreneš se i odeš...Ja sam se ovdje uclanila samo da pojedincima objasnim zašto se domače cure više ne javljaju, nestanu, nađu svoj krug ljudi i Bok.
Čitam i to mi je čudno jer lidija nećemo sad o pravom imenu i prezimenu sa kojom sam se dopisivao prije par godina nije ništa komentirala samo je pratila forum....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh