VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Da i? U cemu je problem? Ovdje se sve ionak svodi na priče a ne djela! 95% ekipe ovdje nebude nikad krocilo u taj kafic jer im se neda! Vidi gore kometar kolege sta je napisao! Svi bi da im se pička servira ko na pladnju i stavi pred nos! Tako da ne vidim problem mog komentara. Zapravo ja ne kuzim tvoj komentar! Radim vam uslugu, zbog toga smo ovdje! Drugi javno objavljuju imena i brojeve cura pa nikom nikaj!
u svemu je problem, ne znaš se ponašat.
nisi nikome nikakvu uslugu napravio, samo veliku glupost. pozz
 
u svemu je problem, ne znaš se ponašat.
nisi nikome nikakvu uslugu napravio, samo veliku glupost. pozz
Mislim da pretjerujes lagano! Kakva velika glupost? Kakvo loše ponašanje? U skoro svakom kafiću možeš naći konobaricu za sex ako se dovoljno potrudiš oko nje! Pa nisu to kurve da se jebu za lovu i sjednu svakome na kurac!
Ti si vjerojatno isfrustriran jer ne možeš ništa pojebat pa zato pises takav komentar! Pozz
 
Mislim da pretjerujes lagano! Kakva velika glupost? Kakvo loše ponašanje? U skoro svakom kafiću možeš naći konobaricu za sex ako se dovoljno potrudiš oko nje! Pa nisu to kurve da se jebu za lovu i sjednu svakome na kurac!
Ti si vjerojatno isfrustriran jer ne možeš ništa pojebat pa zato pises takav komentar! Pozz
pa bas zato sto nisu kurve nije uredu javno ih eksponirat, ne brini ja u svom gradu imam izbora ako ne-odem u drugi.
 
A gle prvo nebi se spuštala na taj nivo.Sami epiteti prema meni od nekog iza lažnog profila govore više o toj osobi.Imala sam par stalnih po četri, pet godina i to sam pred par mjeseci odjebala očito se neko našao uvrijeđen pa piše sad laži o meni da si nebi nikog našla Al ne zamaram se više.
A gle prvo nebi se spuštala na taj nivo.Sami epiteti prema meni od nekog iza lažnog profila govore više o toj osobi.Imala sam par stalnih po četri, pet godina i to sam pred par mjeseci odjebala očito se neko našao uvrijeđen pa piše sad laži o meni da si nebi nikog našla Al ne zamaram se više.
Poz
 
pazi ti sad nje!! sad mi se prijeti da će svašta napričati o meni , a uopće se ne poznamo. Jedina poveznica je da živimo u istom kvartu!??? Ja imam neku povjest iza sebe i sad ona to želi iznjeti, a na lijep način sam joj rekao da joj neću kupiti bon!! NI JEDNU ružnu riječ joj nisam rekao!! Nisam ni sex spominjao!! Ludača neka!!!
 
pazi ti sad nje!! sad mi se prijeti da će svašta napričati o meni , a uopće se ne poznamo. Jedina poveznica je da živimo u istom kvartu!??? Ja imam neku povjest iza sebe i sad ona to želi iznjeti, a na lijep način sam joj rekao da joj neću kupiti bon!! NI JEDNU ružnu riječ joj nisam rekao!! Nisam ni sex spominjao!! Ludača neka!!!
iza tih profila su ti uglavnom muškarci, i takvih profila na facebooku ima jako puno, to su sve prevare al ljudi nasjednu jbg. nijedna cura se ne oglasava na fejsu ili javno osim u oglasu, makar i tamo ima sve vise prevara. Dok ne dođeš do nje u stan i platis joj ništa, sve drugo zaboravi.
 
iza tih profila su ti uglavnom muškarci, i takvih profila na facebooku ima jako puno, to su sve prevare al ljudi nasjednu jbg. nijedna cura se ne oglasava na fejsu ili javno osim u oglasu, makar i tamo ima sve vise prevara. Dok ne dođeš do nje u stan i platis joj ništa, sve drugo zaboravi.
Nije muški kad smo se čuli preko messengera pozivom. Nisam joj ni spomenuo sex!!!
 
haha znaju ti radit i cura i dečko to zajedno, a dobro, sretno onda :)
ma boli me briga dal će pričati kaj ili ne!! Ja znam da sam sad čist, a prošlost će me pratiti do kraja života! od tog ne mogu pobjeći!! A ona ako je toliko bezobrazna; njezina stvar!! Sve će joj se jednom vratiti na neki način!! Ja sam bio vrlo kulturan prema njoj i onda ona mene napada što joj neću kupiti bon!!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh