VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bez obzira kaj smo mi nekad napaljeni, ali i te cure, žene su ljudska bića. i treba se tak i odnositi prema njima. a ne kao nekom sex roblju ili mašini. Neke rade to iz raznih razloga. Niti jedna, bar je moje neko takvo mišljenje ne radi jer joj se radi to, već iz razno raznih razloga. Možda neke da si malo pokrpaju kućni buđet jer cijene svaki dan idu gore.
Neke to rade jer BAŠ MORAJU pričao sa jednom kaže da je prisiljena jer nema za režije platiti a djete u školu ide
 
pozdrav..imam pitanje o jednoj Varaždinki..rado bi u inboxu nastavio razgovor..nek se javi netko tko dobro p oznaje Varaždinke koje ordiniraju..tnx
 
Bok ekipa! Dugo pratim ovaj forum,pogotovo ovu temu i vec je i pticama na grani jasno da se u našoj županiji nema šta pošteno pojebat za pare! Pa ajmo probat ovako: pisite tu kafice za koje pouzdano znate da rade kobobarice koje su relativno "darežljive"! Nemorate objavljivat imena, nebi bilo niti fer ni korektno prema tim curama! Kladim se da svatko od vas zna barem jednu!

Evo ja ću prvi, caffe bar Kron, Jalkovec. Tamo rade 4 kobobarice, 2 sam jebao ;)
 
Bok ekipa! Dugo pratim ovaj forum,pogotovo ovu temu i vec je i pticama na grani jasno da se u našoj županiji nema šta pošteno pojebat za pare! Pa ajmo probat ovako: pisite tu kafice za koje pouzdano znate da rade kobobarice koje su relativno "darežljive"! Nemorate objavljivat imena, nebi bilo niti fer ni korektno prema tim curama! Kladim se da svatko od vas zna barem jednu!

Evo ja ću prvi, caffe bar Kron, Jalkovec. Tamo rade 4 kobobarice, 2 sam jebao ;)
ima se samo kaj bi svi da im netko na zlatnom pladnju stavi picu pred nos i onda bi tek VALJDA jebali!! Problem je samo kaj se prečesto objavljuju javno brojevi nekih ženskih osoba i onda one da se zaštite od silne navale ne žele se javiti ili promjene broj!!
 
Bok ekipa! Dugo pratim ovaj forum,pogotovo ovu temu i vec je i pticama na grani jasno da se u našoj županiji nema šta pošteno pojebat za pare! Pa ajmo probat ovako: pisite tu kafice za koje pouzdano znate da rade kobobarice koje su relativno "darežljive"! Nemorate objavljivat imena, nebi bilo niti fer ni korektno prema tim curama! Kladim se da svatko od vas zna barem jednu!

Evo ja ću prvi, caffe bar Kron, Jalkovec. Tamo rade 4 kobobarice, 2 sam jebao ;)
Jenky ključ
 
Bok ekipa! Dugo pratim ovaj forum,pogotovo ovu temu i vec je i pticama na grani jasno da se u našoj županiji nema šta pošteno pojebat za pare! Pa ajmo probat ovako: pisite tu kafice za koje pouzdano znate da rade kobobarice koje su relativno "darežljive"! Nemorate objavljivat imena, nebi bilo niti fer ni korektno prema tim curama! Kladim se da svatko od vas zna barem jednu!

Evo ja ću prvi, caffe bar Kron, Jalkovec. Tamo rade 4 kobobarice, 2 sam jebao ;)
davno nisam vidio 0 logic komentar, nemorate objavljivat imena al objavi ime kafića, mjesto i bam! dve sam jebao, kompa sad svi znaju za te dvije, kad pocnu price neće vise nitko znat ko su te dvije već će se ljudi pitat KOJE od tih 4.
mentol
 
davno nisam vidio 0 logic komentar, nemorate objavljivat imena al objavi ime kafića, mjesto i bam! dve sam jebao, kompa sad svi znaju za te dvije, kad pocnu price neće vise nitko znat ko su te dvije već će se ljudi pitat KOJE od tih 4.
mentol
Da i? U cemu je problem? Ovdje se sve ionak svodi na priče a ne djela! 95% ekipe ovdje nebude nikad krocilo u taj kafic jer im se neda! Vidi gore kometar kolege sta je napisao! Svi bi da im se pička servira ko na pladnju i stavi pred nos! Tako da ne vidim problem mog komentara. Zapravo ja ne kuzim tvoj komentar! Radim vam uslugu, zbog toga smo ovdje! Drugi javno objavljuju imena i brojeve cura pa nikom nikaj!
 
Da i? U cemu je problem? Ovdje se sve ionak svodi na priče a ne djela! 95% ekipe ovdje nebude nikad krocilo u taj kafic jer im se neda! Vidi gore kometar kolege sta je napisao! Svi bi da im se pička servira ko na pladnju i stavi pred nos! Tako da ne vidim problem mog komentara. Zapravo ja ne kuzim tvoj komentar! Radim vam uslugu, zbog toga smo ovdje! Drugi javno objavljuju imena i brojeve cura pa nikom nikaj!
OK je objaviti ime kafića, ali ne i koliko ih radi tamo i AKO si imao koju-broj!! Ipak taj forum netko tu i tamo pročita pa mogu te cure imati i neugodnosti!
 
OK je objaviti ime kafića, ali ne i koliko ih radi tamo i AKO si imao koju-broj!! Ipak taj forum netko tu i tamo pročita pa mogu te cure imati i neugodnosti!
Pa svatko tko ce posjetiti taj kafic nekoliko puta ce sam znat prebrojat kolko ih radi tamo... E sad ak te bas zanima jebu se sve 4! Ja sam uspio samo dvije do sad! Pa eto... Navali narode...
 
Zaboravila si razmak iza svake točkice

Bok ekipa! Dugo pratim ovaj forum,pogotovo ovu temu i vec je i pticama na grani jasno da se u našoj županiji nema šta pošteno pojebat za pare! Pa ajmo probat ovako: pisite tu kafice za koje pouzdano znate da rade kobobarice koje su relativno "darežljive"! Nemorate objavljivat imena, nebi bilo niti fer ni korektno prema tim curama! Kladim se da svatko od vas zna barem jednu!

Evo ja ću prvi, caffe bar Kron, Jalkovec. Tamo rade 4 kobobarice, 2 sam jebao ;)
290637009_10160485325554365_5010483837632409595_n.jpg

Evo ovo je konobarica iz tog kafića :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh