VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Prevara, pošalje te kod đureka, i tad vas traži bon. I mislio sam. Sreća da se javio iz istre da sam kod đureka😁😁😁sad se malo igram s njom(njim) hehe
 
Pošalje ovaj kod... Da uplatite pola, pola na ruke... Ah koja glupost, na plavom oglasniku našao tri takva oglasa, i dva koja vode na sexioglasnik
Valjda još ima naivaca koji na to nasjedaju jer eto ljudima se isplati trošit vrijeme za varanje ljudi
 

Prilozi

  • Screenshot_20220301_122703_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20220301_122703_com.whatsapp.jpg
    133 KB · Pregleda: 32
ima te unatrag brojeve na stranicama lako se dogovorite,e kome paše mladaa kome stara u vž nemate baš neki veliki izbor u zg vam je ponuda velika
 
svaki oglas preko whatsp ti je fejk,napr,koje se bave imaju dva broja jedan službeni jedan privatni,a ti zovi dogovaraj kupoj bonove i poslije ostani suhog penisa
Ma znao sam da je lažan oglas al aj išao sam vidjet kako će tipkanje ić. Ta tipkanje ne košta ništa haha. A i eto da skrenem pažnju za naivce da nije samo jedan lažan oglas već ih ima više
 
svaki oglas preko whatsp ti je fejk,napr,koje se bave imaju dva broja jedan službeni jedan privatni,a ti zovi dogovaraj kupoj bonove i poslije ostani suhog penisa
zašto bi svaki oglas preko whapp bio fake? ja koristim business profile na whapp i super se dogovaram, čak i e-mailom.
Problem je jedino u vama koji ne znate prepoznat prevaranta nego kad vidite sliku jaja su vam brza od mozga, sto prije želite doc u kontakt s tom osobom, a njoj ih se još 50 sastrane jav, brze bolje da dođete brzo na red šaljete bonove haha.
Think about that
 
nek mi se javi netko tko je u kontaktu u s sarom. ne navaljujte s pitanjima tko je ta i dal dam broj. molim da mi se javi netko tko se nalazi s njom
 
zašto bi svaki oglas preko whapp bio fake? ja koristim business profile na whapp i super se dogovaram, čak i e-mailom.
Problem je jedino u vama koji ne znate prepoznat prevaranta nego kad vidite sliku jaja su vam brza od mozga, sto prije želite doc u kontakt s tom osobom, a njoj ih se još 50 sastrane jav, brze bolje da dođete brzo na red šaljete bonove haha.
Think about that
I think, i ne šaljem bonove.
 
a di je nestala NINA zovem je dva mjeseca ne javlja se,ANA iz križanca dali još radi,a starija ANA iz vidovca još radi,
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh