VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Frankfurt Taunusstrase, od 25 eura na dalje... za 50 eura pola sata pičke i pol dobiješ, biraš iz kojeg dijela svijeta i želiš. Raj za oči, muzej žena, dva sata ti treba samo da ih obiđeš i pregledaš. Ovo kod nas je žalost, nema druge nego legalizirat da se ne svađamo oko 3 žene u županiji.
To svi znamo kaj si ti napisal ali mi smo trenutno u vž županiji tak da frankfurt odma odbaci i neznam kaj tu pišeš kaj ima u frankfurtu.Zamisli.Kod nas u frankfurtu mi to ovako i mi to onako...ma daj..
 
Frankfurt Taunusstrase, od 25 eura na dalje... za 50 eura pola sata pičke i pol dobiješ, biraš iz kojeg dijela svijeta i želiš. Raj za oči, muzej žena, dva sata ti treba samo da ih obiđeš i pregledaš. Ovo kod nas je žalost, nema druge nego legalizirat da se ne svađamo oko 3 žene o

Frankfurt Taunusstrase, od 25 eura na dalje... za 50 eura pola sata pičke i pol dobiješ, biraš iz kojeg dijela svijeta i želiš. Raj za oči, muzej žena, dva sata ti treba samo da ih obiđeš i pregledaš. Ovo kod nas je žalost, nema druge nego legalizirat da se ne svađamo oko 3 žene u županiji.
Otvori temu Kurve u Franfurtu jebote kurac, a ne tu.....🐴🐴
 
Frankfurt Taunusstrase, od 25 eura na dalje... za 50 eura pola sata pičke i pol dobiješ, biraš iz kojeg dijela svijeta i želiš. Raj za oči, muzej žena, dva sata ti treba samo da ih obiđeš i pregledaš. Ovo kod nas je žalost, nema druge nego legalizirat da se ne svađamo oko 3 žene u županiji.
Slažem se oko tvojeg posta, ima i tu pičke i to đabe samo ne za svakoga i ne sa svakim. Sve kaj je bilo dobro je prestalo delati, jer ste pisali koje kakve gluposti o njima pa i razno razne laži. Na takav način nemojte očekivati da budete jebali kad smo mala sredina i svako svakoga pozna. Plus još i one čitaju kaj pišete i zato odustanu.
 
Slažem se oko tvojeg posta, ima i tu pičke i to đabe samo ne za svakoga i ne sa svakim. Sve kaj je bilo dobro je prestalo delati, jer ste pisali koje kakve gluposti o njima pa i razno razne laži. Na takav način nemojte očekivati da budete jebali kad smo mala sredina i svako svakoga pozna. Plus još i one čitaju kaj pišete i zato odustanu.
To svi znamo kaj si ti napisal ali mi smo trenutno u vž županiji tak da frankfurt odma odbaci i neznam kaj tu pišeš kaj ima u frankfurtu.Zamisli.Kod nas u frankfurtu mi to ovako i mi to onako...ma daj..
Potpisujem, kod nas je iscrpljujuće tražit ženu za povremena plaćena druženja jer to nije ni legalizirano ni uređeno. Žene se moraju pazit, mijenjat lokacije, brojeve, po internetu ih razvlače imenima i prezimenima. Nije čudo što muškarci izvise pred ulazima i što im gase mobitele i što je lutrija dobit neku i dogovoriti. Malo diskrecije bi možda pomoglo svima. Pojedinci ovdje bi vjerojatno i u javnim kućama slikali žene i kačili po forumima iako je zabranjeno. Dovoljno je stavit link oglasa ili broj i dat do znanja da je cura u redu, izgled, higijena i to je već dovoljno da znamo da nas ne čeka nadrogirana ili nadrkana prljava osoba. Komentirat da li ga guta i da li može svršavanje u šupak ili u usta?? Stvarno neznam tko se krije iza tih postova, ali je krajnje neozbiljno i uništava i ovo malo prostitucije što imamo. Uostalom, nije vam Zagreb preko svijeta. Ko ima stvarno volju odvest će se sat vremena do Zagreba i priuštit si to iako i tamo je isti problem zbog nekih koji ne znaju šta znači riječ diskrecija.
 
Ima ko kakav info za neku koja radi preko kamere? Da bar donekle izgleda, da je uživo show, strip do kraja i eventualno igra vibratorom(il čim god) a da nisu bonovi il bar kodovi u igri.
 
Sljedeći vikend bi trebao nešto do Varaždina kakve su mi mogućnosti tamo? Budzet mi je 150-200 eura. Znaci tražim nešto kvalitetnije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh