VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Što je s ovom erotskom masažom u varaždinu,dala mi je adresu tina ujevića 1b...čekam na daljnji odgovor...oglas je na oglasnik hr od nedavno...rekla je da je odnedavno ovdje inače je iz osijeka
 
Onda si imal sreču.Ja sam bio prije cca 2 god. sve dogovoril dosel tam i vise se ne javlja.Nazvao ih par,isto ili se ne javlja ili im ne odgovara termin.Na kraju isao kod jedne jedine koju sam uspio dobit.Kolko vidim i na zg forumu isti slučajevi.
Jer zoveš krive. Najvjerojatnije one oglase sa slikama manekenki ili fitness modela skinutih s neta, kakvih je najviše. Zovi samo one provjerene, s dobrim recenzijama. Tko redovito prati teme "Zagreb - jel bio tko?" i "Zagreb - iskustva & recenzije" zna točno koje su to. Nema ih puno, najviše 10-ak, ali su pouzdane.

U Vž nema ništa i neće ni bit tako skoro kako stvari stoje. Nikakva Banfa, Texas, Trakošćanska... To su sve fejk oglasi kao navlakuše za registraciju na onaj prevarantski sex-oglasnik ili klinci koji žicaju bonove. Premala smo sredina da bi se neka call girl usudila iznajmiti stan u nekoj od tih socijalističkih zgrada i dovoditi tu mušterije. Tu svako svakog pozna. Zbog radoznalih penzionerki koje 0-24 vire kroz špijunku na stubište, tu nijedna kurva nebi izdržala duže od pola dana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh